Mustela Hydra Bebe Body Lotion

0
721

Mustela Kimdir?

Anne ve bebek ürünleri ile kendinden sıkça bahsettiren Mustela, Fransız kökenli bir dermokozmetik markasıdır. Mustela kokarca anlamına gelmesine rağmen ürünleri oldukça güzel kokmaktadır. Bebeklerin gelişim sürecinde yanında olarak cilt bakımını tamamlamasına yardımcı olur. Sabun cildi kuruttuğu gerekçesiyle Mustela kurucusu Paul Berthome ikisi bir arada bir formül üreterek bebeklerin rahat bir şekilde temizlenmesini sağlamıştır. Mustela ürünleri dört farklı ürün gamına sahiptir ve 50’e yakın ürünü ile anne ve bebek sağlığını korumaktadır.

Mustela Hydra Bebe Body Lotion
mustela-hydra-bebe-body-300-ml-nemlendirici-vucut-losyonu-19799-61-b

Yenidoğan bebeklerin ciltleri hassastır. Özenli bir koruma gerektiren cilt yapıları henüz gelişmemiş olmasından dolayı yardımcı bakım ürünleri ile desteklenmelidir. Ciltleri hassas olan bebekler dış etkenlerden zarar görerek kurur veya deforme olur. Kuru bir cilt oldukça sık sorunlara yol açabilir. Alerjik reaksiyonlar başta olmak üzere kızarıklık, kaşıntı, çatlama, morarma gibi acı verici bu tahribatlar can sıkıcıdır. Mustela Hydra Bebe Body Lotion vücut bakımında kullanılır. Yenidoğan ve bebeklerin cildinde oluşan kuruluk ve diğer tahribatları gidermesi üzerine üretilmiştir. Formülünde eşsiz ve birbirinden farklı yağlar içeren Mustela Hydra Bebe Body Lotion patentli avokado özü ile cilt bariyerlerini güçlendirir. Günlük bakım için uygundur. Günde iki kere, gece ve gündüz olmak üzere kullanılması ön görülür.

Mustela Gentle Cleansing Gel
mustela-dermo-cleansing-500-ml-sabun-icermeyen-sac-ve-vucut-temizleyicisi-21132-60-b

Bebeklerin cilt bakımı ve vücut bakımı yanı sıra saç bakımı da oldukça önemlidir. Mustela markası bebeklerin hassas yapıdaki saç derisine özel olarak ürettiği Mustela Gentle Cleansing Gel Şampuan vücudunda derinlemesine temizlemesinde kullanılır. Bebekler için oldukça zor olan banyo etkinliği göz yakmayan formülü sayesinde daha eğlenceli bir hale gelir. Mustela Dermo Cleansing 500 ml tüm bebeklerin temizliğinde kullanılmasına uygundur. Cildin yumuşamasına ve saç derisinin rahatlamasına yardımcı olur. Sabun içermeyen formülü sayesinde cilt kuruluğuna neden olmaz. İçerdiği patentli avokado ekstresi sayesinde cilt bariyerlerini güçlendirir ve dayanıklı bir hale sokar. Nemlendirme özelliği bulunan Mustela bebek şampuanı sudan gelen kireç ve tortuların saça veya cilde temas etmesini engeller. Pompalı ambalajı ile mükemmel bir koruma sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here