Natura Keratin Argan Yağı

0
374

natura-keratin-argan-oil-urun-incelemesi

Bir süredir kullandığım ve artık yorumlarımı sizinle paylaşmam gerektiğini düşündüğüm bir ürüne yer veriyorum bugün; Natura Keratin Argan Yağı. Argan yağını artık saçına önem veren, bakımını ihmal etmeyen hemen hemen herkesin duyduğundan eminim. Benim de argan yağı denilince o ürüne sempatim artıyor, çünkü daha önce kullandığım argan yağı içeren ürünler beni oldukça memnun etmişti.

natura-keratin-argan-yagi

Natura Keratin Argan Oil kullanmaya başladığım zamanlarda yoğun bir dönemdeydim ve sanırım bu yoğunluk içerisinde saçımı biraz ihmal etmişim. Tabi bu yıpranmada saçımın uzamasının da payı var. Saçım banyodan sonra kabarmaya ve karışmaya başlamıştı. Natura Keratin Argan Yağını her banyodan sonra saç uçlarıma uygulamaya başladım. Saçımın yatışmaya başladığını, daha kolay açıldığını ve anında parlaklık kazandırdığını rahatlıkla söyleyebilirim. Gün içerisinde elinizi saçınıza attığınızda daha nemli ve kesinlikle daha yumuşak olduğunu hissedebiliyorsunuz. Ben her yıkamadan sonra kullanıyorum fakat istediğiniz zaman, nemli yada kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Özellikle elektriklenme sorununu daha fazla yaşadığımız bu kış günlerinde, evden çıkmadan önce uygulamanızı öneririm :)

Saç bakım ürünlerinde, özellikle de durulanmayan ürünlerde biz kadınların dikkat ettiği bir diğer şey ise ürünün kokusu oluyor. Ben yoğun kokuları sevmediğim için bu ürünün kokusu biraz ağır geldi diyebilirim. Ama kokusu kötü değil, daha hafif olabilirdi diye düşünüyorum.

Benim Natura Keratin Argan Yağı hakkındaki yorumlarım bu şekilde. Peki siz denediniz mi ve memnun kaldınız mı? Paylaşın :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here