Ne Aldım: Yaza Hazırlanmaca!

5
426

Ne Aldım: Yaza Hazırlanmaca!

Artık ara sıra size fikir olması açısından yaptığım alışverişlerden ve neler aldıklarımdan bahsedeceğim. Yeni kategorimizin ilk yazısı olsun bu :) Geçtiğimiz günlerde Zizigo‘dan alışveriş yaptım. Başlıkta da bahsettiğim gibi yaza hazırlık olsun diye bir çift babet aldım kendime. Bir de zincir süslemeli çanta.

Ne Aldım: Yaza Hazırlanmaca!

Çantanın zincir detaylarını çok sevdim, rengi de çok hoş. Siyah rengi de mevcut ama bu rengi tercih ettim. Aslında zincirli bir de askısı var ama ben askısını çıkardım. Bu şekilde daha şık duruyor bence. Merak edenler için çanta bu linkte.

Ne Aldım: Yaza Hazırlanmaca!

İçerisinde bir de küçük çantası var. Tam içine makyaj malzemelerini atmalık :)

Ne Aldım: Yaza Hazırlanmaca!

Siz de benim gibi yazın babetlerinizi giyip, rahat rahat gezmeyi seviyor musunuz? :) Açıkçası ben bu şeker gibi görünen babetleri giymek için yazın gelmesini dört gözle bekliyorum! Pembe renk gözünüzü korkutabilir ama içinizdeki küçük kıza bir şans vermeyi unutmayın bence :) Bu arada babetleri kutudan çıkarır çıkarmaz o kadar güzel bir koku geldi ki burnuma. Babetleri koklayıp koklayıp duruyorum :D

Ne Aldım: Yaza Hazırlanmaca!

Babetleri ise bu linkte bulabilirsiniz. Bu arada ayak numaram 35 olduğu için ayakkabı bulmakta zorlanıyorum ben. Siz de benimle aynı kaderi paylaşıyorsanız Zizigo’da 35 numara çok hoş ayakkabı modelleri var, aklınızda olsun.

Siz yaz için bir şeyler aldınız mı peki? :)

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.