Ne Giydim: Choies Çizgili Elbise

4
242

Ne Giydim: Choies Çizgili Elbise

Merhaba,

Umarım hafta sonunuz çok güzel geçiyordur :) Ben hala sürekli değişen havaya ayak uydurmaya, bir yandan da iyileşmeye çalışıyorum. Yine de keyfim yerinde :) Dün Choies‘dan seçtiğim kırmızı çizgili elbisemi giydim. Elbisenin modelini çok beğendim. Kumaşı kalın olduğu için bu havalarda kullanmaya müsait.

Hi,

I hope your weekend going well :) I’m still trying to adjust freaking weather also trying gettin better. But hey I feel allright :) I wore red striped dress that I bought from Choies. I love the style of the dress! The fabric of the dress is very thick  so I can wear it at weathers like that :)

 

 

Ne Giydim: Choies Çizgili Elbise

halloween

Bir de “Halloween” için çektiğimiz pozlar var :)) Fotoğraf çekerken biraz eğlenelim istedik hihi :) Cadılar bayramını kutlamıyor olsak da hep ilgimi çekmiştir.

I also posed for “Halloween” to getting some fun out of photo shoot  hehe :)) I love it  even there is not Halloween in our country!

Elbise / Dress: Choies.com (buradan alabilirsiniz / here)

❤❤❤

4 YORUMLAR

  1. öncelikle geçmiş olsun. harika kombin, zaten senin elbiselerine bayılıyorum :)) bu arada kot elbise arıyorum böyle etek kısmı fırfırlı filan, online alabileceğim bir yer biliyor musun? çok aradım bulamadım da sana sormak istedim..

    • Çok teşekkür ederim canım :) Hiç öyle bir elbise dikkatimi çekmedi ama benim en fazla alışveriş yaptığım romwe.com yada sheinside.com sitelerine bir göz at derim. Değişik tasarımlar ve fazla çeşit oluyor :) Öpüyorum!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here