Ne Giydim: Deri Tayt & Kuru Kafa

4
574

inci-deri-ayakkabi-canta-deri-tayt

Merhaba,

Bugün Forum Fashion Week etkinliği için Forum Bornova’ya uğradık. Fakat bu sene de umduğumuzu bulamadık, İzmir’de maalesef yeterince moda etkinliği düzenlenmiyor. Etkinlik akşamı için seçtiğim kombin de bu şekilde sade ve rahat bir kombin oldu. Deri taytımı Sheinside bluzum, erkek arkadaşımın fuları, İnci Deri ayakkabı ve çantamla birlikte kullandım.

 

Hi,

I was at the one of our local shopping mall’s fashion week. But it wasn’t like I expected. Unfortunately there aren’t fashion events in Izmir :( For the event i picked night plain and relaxing pieces; Leather leggings, Sheinside blouse, my boyfriend’s scarf and  İnci Deri shoes and bag.

 

inci-deri-ayakkabi-ve-canta-kombin

Bugün topuklu değil, bu üzeri taşlarla kaplı düz ayakkabıyı tercih ettim. Bu ayakkabı bence “bir ayakkabı nasıl hem rahat hem de çok şık olabilir” sorusuna verilebilecek en güzel cevaplardan biri :) Nasıl buldunuz kombini?

This time i didn’t wear heels, I wore stone covered chuck taylor style shoes. I thought these shoes is the best answer to “How can be a shoe relax and chic at the same time?” What do you think about my look?

Ayakkabı ve Çanta / Shoes and Bag: İnci Deri
Bluz / Blouse : Sheinside.com (buradan alabilirsiniz / here)
Deri Tayt / Leather Leggings: Bershka
Kuru Kafalı Fular / Scarf: Erkek arkadaşımın gardırobundan / Boyfriend’s
❤❤❤

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here