Ne Giydim: Even Fashion Omuzu Payetli Hamile Elbisesi

2
327

Merhabalar,

Blogdan bu haberi ilk defa bu yazı ile paylaşıyorum. Ama beni Instagram ‘dan takip edenler zaten biliyor; çok yakında kısmetse bir oğlumuz olacak :) Şu anda 28. haftadayım ve yaklaşık üç ay sonra bebeğimiz gelecek :) İlk üç ay benim için heyecanlı olduğu kadar aşırı mide bulantım yüzünden maalesef biraz sıkıntılı bir dönem oldu. Neyse ki artık o günler geride kaldı ve ben de oğlumuz gelmeden hatıra kalması, aynı zamanda da hamile annelere fikir olması için giydiklerimi paylaşmak istedim.

Öncelikle hamile kıyafeti bulmakta çok zorlandığımı belirtmeliyim. Hamilelere yönelik o kadar az marka var ki. Defacto, LCW Waikiki gibi çok bilinen giyim markaları ise hamilelere oldukça küçük bir alan ayırmış. Even Fashion, internette yaptığım araştırmalar sonucunda bulduğum, ürün yelpazesi oldukça geniş bir hamile giyim mağazası. Eğer siz de bir anne adayıysanız göz atmanızı öneririm.

Elbiseye gelecek olursak abiye bölümünde görüp pek beğenmiştim. Pudra pembesi rengi de gönlümü çaldı. Bu elbiseyi bayramda giymiştim. Normalde hiç bayramlık adetim yoktur ama nedense hamile olunca insan daha bir özeniyor. En azından bana öyle oldu :) Elbisemin altına da artık topuklu giyemediğim için aldığım sandaletlerimi giydim. Artık bir numara büyük giyiyorum.


Elbisenin arkası bu şekilde bağcıklı. Göbeğinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Ben pek sevdim bu minnoş elbiseyi :) Bir sonraki göbüşlü ne giydim postunda görüşmek üzere :)

Elbise: Even Fashion Hamile Giyim
Bu linkten satın alabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here