Ne Giydim: Kalp Pencereli Elbise

3
452

Ne Giydim: Kalp Pencereli Elbise

Merhaba!

Biliyorum bu soğuk havada beni bu elbiseyle görünce içiniz biraz titreyecek :) Ama İzmir’de üzerinize bir kaban aldığınız takdirde böyle elbiseleri rahatlıkla giyebileceğiniz bir hava var. En azından bu sıralar :) Sırtında kalp şeklinde penceresi olan bu kırmızı elbise, ilk görüşte benim kalbimi kazandı! Sheinside.com‘dan seçtiğim günden beri gelmesini ve onu üzerimde görmeyi sabırsızlıkla bekledim :)

Hi,

I know you gonna feel little cold when you see me in this dress at this weather :) But you can easily wear dresses with coat at Izmir’s current weather :) I love this dress which has heart shaped window at the back at first sight!  I couldn’t wait to wear it after I ordered from Sheinside.com.

Ne Giydim: Kalp Pencereli Elbise

 

Onu puantiyeli çorabım, şirin küçük bir kolye ve bilekte biten topuklu botlarım ile birlikte kombinledim. Bu elbiseyi aynı zamanda minik bir topuz, gerdan üzerinde kalan şık bir kolye ve stiletto ayakkabılar ile kombinleyerek daha romantik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Belki de aklımdaki bu kombini de sizinle paylaşmalıyım :)

I completed the look with polka dot patterned tights, a pendant necklace and ankle booties. You can also wear this dress with a little bun, short necklace and stilettos for more romantic look.

Ne Giydim: Kalp Pencereli Elbise

Kalpli Elbise / Dress: Sheinside.com (buradan alabilirsiniz / here)
Puantiyeli Çorap / Tights: Sammydress.com (buradan alabilirsiniz / here)
Kafesli Kolye / Necklace: Rings & Tings (buradan alabilirsiniz / here)
Çanta / Bag: İnci Deri
Ayakkabı / Shoes: Freeway

Bu arada Sheinside.com çekilişimize katılmayı unutmayın :)

Don’t miss Sheinside.com Giveaway dolls! 

❤❤❤

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here