Ne Giydim: Kırmızı Dokunuş

13
524

Merhabalar,

Geçtiğimiz cumartesi “Forum Fashion Week” sebebiyle Forum Bornova’ya uğradık. O günün kombini de yukarıda gördüğünüz şekildeydi. Beyaz bluzumu deri tayt ve kafes kolyem ile kombinledim. Deri taytım neredeyse 2 sene önce Bershka’dan alınmış, bugüne kadar gardrobumda unutulmuştu. Bu kombin ile gün ışığı gördü :)

Blazer ceketim aslında kombine dahil değildi. Ancak o gün Mango’da görür görmez o kadar beğendim ki, hemen üzerime geçirdim. En sevdiğim renklerden biridir nar çiçeği :) Sanki bu kombinin tamamlayıcı parçası olarak hazırlanmıştı, diğer parçalarla uyumunu çok beğendim. Hava da biraz serin olunca giymemem için bir sebep kalmamıştı. Gardrobumun en gözde parçalarından biri olacağına eminim. Zaten bildiğiniz gibi kırmızının tonları sonbahar/kış sezonunun öne çıkan renkleri arasında.

Kafes kolyem günün en övgü alan parçasıydı. Nereden aldığımı soranlar oldu. Bu kolyeyi Lukata.com‘dan edinmiştim. Oldukça sade olan beyaz bluzuma anında hareket kazandırdı. Bu nedenle ben bu tür kolyeleri kurtarıcı parça olarak adlandırıyorum.

Blazer, MANGO
Deri Tayt, BERSHKA
Ayakkabı, Freeway
Kolye, Lukata

Sevgiler!

13 YORUMLAR

  1. çok hoş olmuşsun canım, narçiçeğini ben de çok seviyorum ve çok yakışmış gerçekten kombinine de acaip uyum sağlamış blazer. kolye de çok şık. ben de o gün forumdaydım, görseydim kesin ceket dikkatimi çekerdi :)

    • Çok teşekkür ederim canım:) Bu arada İzmir’li olduğunu bilmiyordum, o gün İzmir’li blogger arkadaşlarımızla beraberdik. Dilersen bir dahaki buluşmalarda sana da haber verebilirim, ne dersin?

  2. Deri giycekseniz dar ve daha kısa tutulmalıydı boy uzun olsaydı belki o dökümü kaldırabilirdiniz diye düşünüyorum ve ayakkabılara diyecek birşey bulamıyorum daha sade parlak siyah topuklu kullanmak yerinde olurdu. Ama kolye ceket uyumuna bayıldım.

    • Merhaba Şeyda,

      İlgin için çok teşekkür ederim :) Deri tayt ile ilgili sorunun ben de farkındaydım fakat o günün hemen sabahında paçasına tamirat yapıldığı için aceleye geldi. Kısa paçalar bana hep itici gelmiştir, o nedenle aman kısa olmasın diye elimi korkak alıştırmışım. O günden sonra tekrar bir kısaltma yaptım, şimdi görünümü kesinlikle daha iyi :) Onun haricinde kombin içime sindiği için küçük bir hatanın paylaşmama engel olmasını istemedim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here