Ne Giydim: Küçük Kırmızı Elbise

0
520

axparis-kirmizi-elbise

Merhaba,

Kırmızı renk, bir kadın için “ben buradayım” demenin en güzel yollarından biri bence. İtiraf etmem gerekirse benim kırmızı renkli kıyafetlerle aramın pek iyi olduğu söylenemez. En azından uzunca bir süre öyleydi. Beyaz tenli olduğum için bu rengi çok iddialı buldum hep. Yakışmayacağını düşünerek uzak durdum. Ama zamanla bu düşüncem değişti ve sayılı da olsa gardırobumda bu renge yer açtım. Çok konuştum, uzun lafın kısası Axparis‘te gördüğüm bu kırmızı elbise de gardırobumdaki sayılı kırmızı parçalardan biri oldu :)

Hi,

I think; red is a one of the best ways to say “Here I’m!” for a woman. I admit that I’m not good with red dresses. At least for a long time it was. I find that color very flashy because my skin is light. I tought it’s not for me and stayed back from it. But in time I changed this tought and open some space at my wardrobe for this color. Too much talking, in long story short; this red dress which I saw at Axparis became one of the red pieces in my wardrobe.

kirmizi-elbise-kombini

Elbise, rengi dolayısıyla zaten iddialı olduğu için aksesuar olarak sadece küçük kırmızı küpelerim ve kalpli bilekliğimi kullandım. Donut topuz, kalın çekilmiş eyeliner ve tabi ki kırmızı dudak parlatıcısı ile görünümümü tamamladım :)

The dress is already flashy so I wore just my little red earings and heart bracelet. Donut bun, thick eyeliners and ofc red lip gloss completed my look.

ne-giydim-kucuk-kirmizi-elbise

Nasıl buldunuz?

What do you think?

Elbise / Dress: Axparis.com
Ayakkabı / Heels: Martofchina.com (buradan alabilirsiniz / here)
Bileklik / Bracelet: Gülşah’ın Takı Tezgahı (buradan alabilirsiniz / here)

❤❤❤

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here