Ne Giydim: Patili Elbise

3
486

Ne Giydim: Patili Elbise

Merhaba,

Yine çok şirin bir elbise ile karşınızdayım :) Benim bu cicili bicili kıyafetlere olan düşkünlüğüm ne olacak bilmiyorum ama ruhumu yansıttığını düşünüyorum ve içinde mutlu hissediyorum :) Üzerinde patiler olan bu elbiseyi Romwe‘de buldum, arkasında da pati şeklinde cut out detayı var. Harika değil mi!

 

Hi,

Once again I’m standing before you with a cute dress :) I dont know what will I do with my tinsel dress obsession but I think it reflects my soul and I feel happy in them :) I found this claw printed dress from Romwe and there is also claw cutout at the behind of it! Lovely isn’t it!

Ne Giydim: Patili Elbise

Böyle kendi başına dikkat çeken elbiseleri, abartılı şekilde süslemeyi sevmediğim için sadece bileklik kullanarak göz yoran bir görünümden kaçındım. Yeniden moda olmasını fırsat bilerek çivili bilekliklerimi ve çok fonksiyonel olan Kitsch bantlarını taktım. Bu bantlar aslında toka olarak geçiyor ama bileklik yada halhal olarak bile kullanabiliyorsunuz, basit ama çok ciciler!

 

I used only bracelets to avoid exaggerated look because the dress is already glamorous. I took the opportunity coming back  of the spike trend and wore three spiked bracelets and Kitsch hair-ties. Don’t mind they say hair ties! You can use them as wristband or anklet, easy but lovely!

Ne Giydim: Patili Elbise

Ne Giydim: Patili Elbise

Ne zamandır aradığım çapraz bantlı topuklu ayakkabı ise Martofchina‘da karşıma çıktı. İncecik, uzun topukları beni biraz çabuk yorsa da çok, çok sevdim!

I found  cross-band high heels at Martofchina which I’ve been looking for long time! Thin, long heels make me tired quickly but I love ’em!

Ne Giydim: Patili Elbise

Ne Giydim: Patili Elbise

Pati Desenli Elbise / Claw Printed Dress: Romwe (buradan alabilirsiniz / here)
Renkli Bantlar / Wristbands: Kitsch
Çivili Bileklikler / Spiked Bracelets: ebay.com
Yüzük / Ring: Bia Takı
Topuklu Ayakkabı / Heels: Martofchina (buradan alabilirsiniz / here)

❤❤❤

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here