Ne Giydim: Sırtı Düğmeli Bluz

11
646

Ne Giydim: Sırtı Düğmeli Bluz

Güneşli bir İzmir pazarından merhaba :) Eğer takip ediyorsanız artık İzmirli bloggerlar olarak birbirimizle olan yakınlığımızı biliyorsunuzdur. Dün de bir araya geldiğimiz keyifli günlerden biriydi. Yine bugünkü gibi güneşli, pırıl pırıl bir hava vardı İzmir’de. O gün herhangi bir etkinlik olmadığı, sadece öğle yemeği yiyip, sohbet etme amaçlı buluştuğumuz için kot pantolon, bluz ve Converse ayakkabımla tercihimi rahatlıktan yana kullandım.

Ne Giydim: Sırtı Düğmeli Bluz

Geçtiğimiz günlerde Koton’dan aldığım bu bluzun beni etkileyen tarafı sırtındaki düğme detayı oldu :) Bluzun arkasında aşağı doğru inen küçük pembe kalpli düğmeler var. Çok sevimli :)

Ne Giydim: Sırtı Düğmeli Bluz

Aksesuar tercihimi ise bilekliklerden yana kullandım. T-shirt giyilir de bilekler hiç boş bırakılır mı :)

Ne Giydim: Sırtı Düğmeli Bluz

Şeffaflık trendini artık bilmeyen yoktur değil mi? Birkaç sezondur, popülaritesi daha da artarak devam ediyor. Bu trendin en gözde parçalarından biri de şeffaf çantalar bence :) Tamamen şeffaf çantaları kullanmakta tereddüt edenler olsa da ben çok seviyorum. Koton’un hediyesi olan bu şeffaf clutch da dün bana eşlik etti.

Ne Giydim: Sırtı Düğmeli Bluz

Günün sonundan güzel bir fotoğraf ile yazımı sonlandırıyorum :)

Sırtı düğmeli bluz: Koton
Şeffaf Çanta: Koton
Kot pantolon: Koton
İpli bileklikler: Koton
Ayakkabı: Converse
Taşlı bileklik: Lukata

11 YORUMLAR

  1. Hani cizgili pantolon giycektiiin o da cok guzel olurduu ama bu da harika olmus tam bir bahar haftasonu kombinisi:) bence tamamen seffaf cantalar harika ki ben de aldim dun bershkadan bi tane:) forumdaki koton kapali olmasaydi sendekini alabilirdim bu da cok guzelmis:) bensiz bir bulusma daha oldu, uzuliyorum, umarim sonrakinde dersim olmaz:) opuyorum guzel gozlerinden mucks:)

    • Ya evet Gamze, istediğim gibi siyah beyazın üzerinde patlayacak bir t-shirt bulamayınca giymekten vazgeçtim :( Gördüm senin çantanı da, iyi günlerde kullan canım :) Bir dahakine de gelmezsen ben gelicem dershanene haberin olsun :D

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here