Neon Nasıl Giyilir?

0
769

Neonlar, yaz mevsimi için tekrar eden bir trend. Fakat bu sene neon kıyafetler ve aksesuarlar daha parlak ve daha çeşitli. Gelin bu sezon neon trendi nasıl giyilir, biraz ipucu verelim :)

Neon Aksesuarlar Kullanın

Neon renkler, “ben buradayım” diye bağırdığı için, doğru uygulanmadığı takdirde riskli bir seçimdir. Bu riski en aza indirmek, ya da neon trendine küçük adımlarla başlangıç yapabilmek adına neon aksesuarlar harikadır. Kemerler, ayakkabılar, çantalar ve hatta takılar. Neon renkli aksesuarlarda bu sene yelpaze oldukça geniş. Günlük, iddiasız bir kombine bile hareket katabilirsiniz.

Kontrast Yaratın

Neon ve siyah birbirine tamamen zıt renklerdir. Fakat onları bir araya getirdiğinizde harika bir ikili olurlar.

Color Block Yapın

Colorblock trendinden hala haberi olmayanınız var mı? İşte size neon giymenin bir başka yolu daha! Neon renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Neon trendini uygulamanın en cesur yolu bu sanırım. Göz yorucu ve rüküş bir görünümden kaçınmak için neonları sadece iki parça ile sınırlandırın.

Naturel Renklerle Kombinleyin

Naturel renklerle kombinlenen neon parça, ilgiyi kendi üzerine toplayacaktır. Seçtiğiniz tek bir parçayı neon renkte, kombinin diğer tamamlayıcılarını ise naturel renklerde seçin.

Pastel Renklerle Kombinleyin

Pasteller, neon renklerle kombinlenebilecek bir başka alternatif renk yelpazesini oluşturuyor. Bu soft renkleri, parlak parçalarla birleştirin.

Peki siz neonlarınızı nasıl giyeceksiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here