New York Moda Haftası: 2014 İlkbahar Yaz Moda Trendleri

0
371

2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarının sergilendiği New York Moda Haftası sona erdi. Bize de bu hafta boyunca podyuma çıkmış olan ünlü isimlerin defilelerini inceleyerek, önümüzdeki sezonun moda trendlerini şimdiden gözlemlemek düşüyor :) Hazırsanız 2014 İlkbahar Yaz Modasına bir göz atalım halde!

Hippi

2014-ilkbahar-yaz-trendleri

Anna Sui, Donna Karan, Tibi gibi ünlü isimlerin 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarında yer alan parçalar modern hippi trendinin habercisi gibi görünüyor. Özellikle püsküllü ve salaş parçalar koleksiyonlarda bolca kullanılmış.

Parlak Turuncular

2014-ilkbahar-yaz-moda-trendleri

2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarında en dikkat çeken ve en sık kullanılan renklerden biri turuncuydu. Kokteyl elbiselerinden tulumlara, hatta takım elbiselere varıncaya kadar turuncunun en parlak tonlarına yer verildi.

Baştan Aşağı Beyaz

2014-ilkbahar-yaz-moda-trendleri-2

Beyaz, 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarında yine ünlü modacıların baş tacıydı. Anlaşılan o ki beyaz ve ekru, krem gibi beyazın tonlarının bir arada kullanılarak yaratılan “baştan aşağı beyaz” trendi uzun bir süredir olduğu gibi önümüzdeki sene de bize ilham vermeye devam edecek.

Transparan

2014-ilkbahar-yaz-moda-trendleri-transparan

Marchesa, Carolina Herrera, Theyskens’ Theory ve daha birçok ünlü ismin koleksiyonlarını incelediğimizde transparan ve transparan detaylara sahip parçaların fazlasıyla kullanıldığını görüyoruz. Görünümünüze bir parça seksilik katmak isterseniz bu trend size göre demektir.

Salaş Pantolonlar

2014-ilkbahar-yaz-moda-trendleri-3

Koleksiyonlarda rahatına düşkün olanlar da unutulmamış, Rachel Zoe, Proenza Schouler, Jen Kao ve daha fazla isim koleksiyonlarında bol pantolonlar ve şortlara yer verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here