Nude Ayakkabı Edinmek İçin 6 Neden

2
1810

Bugün size gardrobun kurtarıcı parçası olan nude ayakkabılardan söz etmek istiyorum. Eğer henüz bir çift nude ayakkabınız yoksa, onu gardrobunuza eklemek için çok neden var;

Uyumludur

Nude (ten rengi) ayakkabılar neredeyse gardrobunuzdaki tüm kıyafetlerle uyumludur. Pantolonlar, etekler, elbiseler. Naturel renklerle birlikte kullanılabileceği gibi aynı zamanda cesur renklerle, desenlerle de uyum sağlayabilir. Kısacası nude ayakkabının kombin olanağı oldukça fazladır.

Neredeyse Her Yerde Giyilebilir

Kolay kombinleyebilme özelliğinin yanında hemen hemen her yerde giyebilmeniz de mümkün. Haftasonu için günlük bir kombinde kullanabileceğiniz gibi, bir gece davetinde yine kolayca giyebilirsiniz. Nude ayakkabınızın uyabileceği çok fazla stil vardır.

Uzun Gösterir

Ten renginizde bir ayakkabı sizi olduğunuzdan daha uzun gösterebilir. Bu ayakkabılar devamlı bir silüet yaratacağı için göz yanılmasına neden olur. Bu da sizi daha uzun gösterir. Özellikle kısa boylu kadınlar mutlaka bir çift nude ayakkabı edinmeli.

Seksidir

Nude ayakkabıların seksi göründüğü konusunda kadınların büyük bir kısmı hemfikirdir. Ben de bu şekilde düşünüyorum. Dolayısıyla bu ayakkabıların içinde kendinizi seksi hissetmeniz ve kendinize güvenmeniz kaçınılmaz :)

Her Ten Rengine Uyumludur

Bir pembe ayakkabının ten renginize uymama, size yakışmama ihtimali vardır. Fakat nude ayakkabı alırken dikkate alacağınız şey ten renginiz olduğu için, doğru rengi bulduğunuz takdirde nude ayakkabıların sizin ten renginize uymama ihtimali yoktur. Neredeyse tüm ten renklerine göre bir nude ayakkabı bulabilirsiniz.

Zamansızdır

Nude ayakkabılar zamansız, klasik parçalardan biridir. Onları moda olsun olmasın her zaman gardrobunuzda tutabilirsiniz. Bu da bir çift nude ayakkabı edinmeniz için oldukça yeterli bir sebeptir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here