Ofis İçin Uygun Saç Modelleri

2
1285

Ofis ortamında hem şık görünen, hem de rahat edebileceğiniz saç modellerini seçebilmek çok önemli. Bugün size bu konuda minik tavsiyeler hazırladım;

Donut Topuz

Donut topuz, hem yapımı basit, hem de derli toplu olduğu için ofis için oldukça uygun bir saç modeli. Ayrıca “ince saçlıyım, topuz yapamıyorum” diye yakınıyorsanız, bu model sizin kurtarıcınız bile olabilir. Yapmanız gereken bir donut topuz aparatı edinmek. Bulamıyorsanız, onun da kolayı var; yerine çorap kullanabilirsiniz.

Nasıl yapılır derseniz, örnek videosuna göz atın;

Saç Örgüsü

Saç örgüsünün okul yıllarında kaldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Uzun bir saçınız varsa, elinizin altında sabah hemencecik yapıp çıkabileceğiniz bir saç modeli var demektir. Örgüyü biraz gevşek tutarak daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca eğer saçınızı sabah nemliyken örerseniz, öğleden sonra da açıp mükemmel dalgalı bir saç modeline çevirebilirsiniz. Bir taşla iki kuş :)

Küt Saç Modeli

Kısa saç modellerinden hoşlanıyorsanız küt bir kesim deneyebilirsiniz. Ofis ortamında rahat çalışabilmek ve aynı zamanda saçınızı şık tutabilmek adına oldukça pratik bir model. Üstelik bakımı da kolay :) Her sabah saçınızla ilgilenmek için ayıracağınız vakti kısaltır. Arkadan kısa, önlerden uzun bir model ile daha modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Pixie Kesim

Eğer işiniz sizi gerçekten zorluyorsa ve siz dağılmayan bir saç modeli istiyorsanız; pixie kesim size göre demektir. Bu kesim biraz cesaret istese de, kendinize yakışacağını düşünüyorsanız denemenizde fayda var :)

Dalgalı Saç Modeli

Saçınız uzun yada kısa olsun, bu saç modelini uygulayabilirsiniz. Hafif dalgalar size elegan bir görünüm sağlayacaktır. Bu modeli ister nemli saçınızı örerek doğal bir şekilde, isterseniz de saç maşasına geniş tutamlar sararak elde edebilirsiniz.

At Kuyruğu

Klasik ama günün kurtarıcı saç modelidir at kuyruğu. Ayrıca uygulayabileceğiniz o kadar fazla modeli var ki, içinde şık görünmemeniz imkansız. Daha önce yayınladığım “10 Farklı At Kuyruğu Modeli” yazısına göz atabilirsiniz :)

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here