Oleg Cassini 2015 Gelinlik Koleksiyonu

0
741

Oleg Cassini (12)

Oleg Cassini’nin gelinlik koleksiyonu masallardan ilham alıyor ve gelinlere büyüleyici bir dünya vadediyor. 3 boyutlu çiçekler, boncuk ve payetlerle işli görkemli modeller, dantelin ikinci bir ten olarak kullanıldığı, tül dekoltelerle süslü dar kesim gelinlikler, prenseslere yaraşır A kesim tül modeller ve tüm bunları tamamlayan farklı duvak ve aksesuar seçenekleri Oleg Cassini’de bulabileceğiniz göz alıcı tasarımlar arasında yer alıyor. Oleg Cassini, yaşamınızın en mutlu gününde mükemmel görünmeniz için her zevke hitap eden yüzlerce gelinlik seçeneği sunuyor.

Oleg Cassini’nin masallardan ilham alan tasarımları, bu sezon da gelinlerin rüyalarını gerçeğe dönüştürüyor. 2015 koleksiyonunda yer alan danteller, aplikeler, 3 boyutlu çiçekler ve zarif boncuk işli görkemli modeller gelinler için göz kamaştıran bir görünüm vadediyor.

Değişik zevklere hitap eden çeşitli tasarımların yer aldığı Oleg Cassini gelinlik koleksiyonunda, 2015 trendlerinde öne çıkan balo tipi dantel gelinlikler, düşük omuzlu kollar, dramatik tül etekler ve sırt dekolteleri yer alıyor. Tül üzeri dantel kaplama ve boncuk işlemeler ile romantik bir görünüm elde edilen modeller son derece zarif bir görüntü sunuyor.

Gelinlik modellerini tamamlayan aksesuarlar da Oleg Cassini’de gelin adayları için özenle düşünülmüş. Koleksiyonda yer alan modellere uygun tamamlayıcı aksesuarlar da geniş bir yelpazede Oleg Cassini mağazalarında gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Özellikle görkemli bir kuyruğa sahip olan tasarımlar ile romantik dantellerle süslenmiş uzun katedral tipi duvaklar birbirini mükemmel şekilde tamamlıyor.

2015’te gelinlik modellerinde sıkça karşılaşılan 3 boyutlu çiçeklerin kullanıldığı tasarımlar bahar aylarında evlenecek gelin adayları tarafından tercih edilebilir. Özellikle kır düğünlerine çok yakışan bu gelinlikleri, yine çiçeklerle hareketlendirişmiş duvaklar ve saç aksesuarları tamamlıyor.

Oleg Cassini (1)

Oleg Cassini (2)

Oleg Cassini (6)

Oleg Cassini (7)

Oleg Cassini (8)

Oleg Cassini (9)

Oleg Cassini (10)

Oleg Cassini (11)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here