Misafir Yazar: Olivia Palermo Stili

0
655

Olivia Palermo ‘nun İtalyan asıllı olduğunu öğrendiğinizde ” hımm elegant ve zarif stilinin kaynağı şimdi belli oldu!” diyebilirsiniz. Bu kadın her ay birçok dergide giydiği kıyafetlerle inceleniyor, kendi adına açtığı blogla sık sık gündeme geliyor ama hakkında yeterince bilgiye ulaşmak hala biraz zor.

Zengin bir aileye sahip olduğu doğru, popüler isimlerle arkadaşlık ettiği de. Peki bunlar it girl olmak için yeterli mi? Onda çok daha fazlası var:  Mtv’nin mini dizi projesi The City ‘deki sofistike genç iş kadını, ilk olarak Mango ‘nun dikkati çekti ve bir süre markanın modelliğini yaptı. Ardından Elle ‘de moda yazarlığı geldi. Şimdilerde ise  katıldığı davetlerde göz kamaştırmakla yetiniyor.

En bilinen kombin ”sırrı” lüks ve ucuzu bir araya getirmesi. Basic ürünleri  oldukça pratik kullanan gerçek bir trendsetter. Bu yüzden tarzını Victoria Beckham’a benzetmek biraz haksızlık olur. Yine Viki’den farklı olarak, deriyi çoğu kez dantelle kullanıyor. Bu seksi detay artık Olivia ile bütünleşti diyebiliriz.

Bence onun stilini tam olarak uygulamak için davetlerdeki çekilen fotoğraflarından çok, New York sokaklarında koşuştururken çekilenlere dikkat etmek gerek. Rahat ve genelde pastel tonlardaki elbiselerinin yanı sıra, skinny jean-blazer kombinleriyle  meşhur ve bunu  gerçekten çok iyi yapıyor. Özellikle babetlerine bi ‘ bakın derim, babet modasını en iyi takip edenlerden biri.

Yeni dönemin Blair Waldorf’ undan kendi markasını hazırlaması bekleniyor, yani Upper East Side kızlarının sayısı hız kesmeden artmaya devam edecek :)

Sizi bloguma da beklerim; neyazsambilemedim.tumblr.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.