Omuz Hizasındaki Saçlar İçin Topuz Modelleri

8
3446

Topuz modelleri, uzun saçlar için olduğu kadar omuz hizasındaki saçlar için de şık ve gösterişli olabilir. Kısa saçlara sahip olmanız sıkıcı modellere takılıp kalmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Aşağıda sizin için seçmiş olduğum videolar, birbirinden güzel modelleri yapmanız için size rehber olacaktır.

1. Örgülü Topuz Modeli


Orta boy saçı olanlar için uygulanabilecek olan bu ünlülerden esinlenmiş model de fazla kıvırma ve paravan işi yok kolay bir model yani :)

2. Vintage Esintili Romantik Topuz


Bu romantik, kadınsı saç modeli fikri kesinlikle denemeniz gerekenlerden. Özel aktivitelerde kullanabileceğiniz gibi günlük olarak da kullanabileceğiniz bir model.

3. Taylor Swift Tarzı Kıvırcık Topuz


Taylor Swift’in kırmızı halıda göz kamaştırdığı bu saç modeline sahip olmak çok kolay.

4. Doğal Saçlar İçin Normal Topuz


Sıradaki saç modeli orta uzunluktaki saçlar için mükemmel bir model, doğal kıvırcık saçları toplayarak yapılan bu modele bir kaç aksesuar takarak değiştirebilirsiniz.

5. Adele Tarzı Topuz


Adele’i seviyorsanız kendinizi onun saçlarını yapabilir miyim acaba diye düşünürken yakalamışsınızdır! Bu modeli kesinlikle seveceksiniz. Evvvett! ünlülerden esinlenmiş bir model daha denemeniz için sizi bekliyor :)

6. 7 Gün İçin 7 Topuz Modeli


Listemizin sonuna geldik. Bu videoyu izleyerek 7 ayrı birbirinden güzel modelin yapımına ulaşabilirsiniz. Bütün bir hafta kısa saçınız için topuz yapabilirsiniz! Kesinlikle izlemeye değer!

8 YORUMLAR

  1. Birinci videodaki saç modeli omuz hizasında olan bir saça yapılabilir mi ki kısa kalmaz mı kuaföre gitsem yapabilir mi bu saç modelini?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here