Yumuşacık Cilt İçin Overdose Coffee Scrub

0
1184

overdose-coffee-scrub-kahveli-peeling

Merhaba,

Beni takip edenler, geçtiğimiz sonbaharda eşimle birlikte İzmir Alsancak’ta küçük ve tatlı bir kahve dükkanı açtığımızı bilir :) 3. dalga kahve akımına uygun kahveler servis ettiğimiz dükkanımızda aynı zamanda kahvenin cilde olan muhteşem etkisini bildiğimizden, “Overdose Coffee Scrub” adıyla kahve peelingi de yapmaya başladık. Kendi kavurduğumuz taze kahve çekirdeklerini kullanarak hazırladığımız bu peelingin içerisinde kaya tuzu ve nemlendirici yağlar bulunuyor. Herhangi bir kimyasal yok. Yani tamamen doğal bir ürün :)

Bugün size “Overdose Coffee Scrub” hakkında kendi deneyimlerimi aktarmak istiyorum :) Hep başka kozmetik markalarından bahsedecek değilim ya, kendi ürünümü yorumlamakta geciktim bile :)

overdose-coffee-scrub-vucut-peelingi

Overdose Coffee Scrub‘ı ilk kez denediğim zaman bu kadar etkili olmasına şaşırmıştım. Banyodan çıktıktan sonra, vücudum o kadar yumuşak ve pürüzsüz oldu ki, sürekli kendimi okşadım :) Sanki bebek cildine dokunuyormuş gibi hissediyorsunuz. Kullandığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız :) Tam da tatil sezonundayken, bikininizi daha bir özgüvenle taşıyabilmek için mutlaka denemelisiniz.

Overdose Coffee Scrub‘ı tüm vücudunuza uygulayabildiğiniz gibi yüzünüzde de kullanabiliyorsunuz. Göz çevresi hariç tabi. Cildinizin pul pul görünmesine neden olan ölü derilerin temizlenmesini sağlarken, nemlendiriyor. Aynı zamanda siyah nokta probleminiz varsa da görünümünü azaltıyor. Benim yüzümde çok siyah nokta yok, ama var olanları temizliyor. Ayrıca çatlayan dudaklar için harika bir peeling. İçerisinde kimyasal ve zararlı hiç bir madde olmadığı için dudaklarınıza rahatça uygulayabilirsiniz. Tabi önemli bir notu da düşmek isterim, eğer cildiniz hassassa yüzünüze uygulamadan önce ufak bir bölgede test etmenizi öneririm.

overdose-coffee-scrub-selulit-catlak-peelingi

Eğer sizin için ufak bir özet yapacak olursam;

Overdose Coffee Scrub’ı neden seveceksiniz?

  • Cildinizi ölü derilerden arındırarak pürüzsüz görünmesini sağlıyor.
  • İçerisindeki kahve ve çeşitli yağlar sayesinde cildi harika bir şekilde nemlendiriyor.
  • Yüzünüzde siyah noktalarınız varsa temizliyor, görünümünü azaltıyor.
  • Kan akışını hızlandırarak cildinizin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.
  • Düzenli bir şekilde kullanırsanız çatlak ve selülit görünümlerini azaltıyor.
  • İçeriği tamamen doğal, kimyasal bir katkısı yok.
  • Ve tabi ki misler gibi kahve kokuyor :)

Overdose Coffee Scrub’ı satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın :)

Ayrıca Overdose Coffee Scrub hesaplarımıza da göz atın, süprizlerimiz için bizi takip edin;

Instagram: @overdosecoffeescrub

Facebook: /overdosecoffeescrub

Twitter: @overdosescrub

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.