Pembe Ruj TV: Kryolan Ege ile Yaza Uygun Gece Makyajı Yapımı

2
783

Pembe Ruj TV: Kryolan Ege ile Yaza Uygun Gece Makyajı Yapımı

Merhaba,

Pembe Ruj TV‘nin yeni bölümünde bu kez bir makyaj uygulaması var! Daha önce bir blogger etkinliği (buradan okuyabilirsiniz) ile bizi ağırlayan Kryolan Ege Aydan İris Saç ve Makyaj Akademisi‘ne bu kez sizin için misafir olduk. Aydan Hanım Pembe Ruj TV’ye hem kendinden ve Kryolan Ege’den bahsetti, hem de yaz geceleri için oldukça şık bir makyaj yapımını anlattı.

Pembe Ruj TV: Kryolan Ege ile Yaza Uygun Gece Makyajı Yapımı

Fotoğraflarda gördüğünüz üzere modeliniz benim :) Göz makyajında bronz tonlarda ıslak far uygulaması ve kahverengi far ile gölgelendirme yapıldı, gözlerin altında ise mavi renk kullanıldı. Dudaklarda göz makyajına vurgu yapmak için doğal bir pembe tonu tercih edildi. Hafif sim kullanımı ile göz makyajı geceye daha uygun hale getirildi. Allık olarak ise şeftali tonunda bir allık kullanıldı. Hadi o halde yaz gecelerine uygun makyaj uygulaması nasıl yapılır izleyelim, Aydan Hanım’dan püf noktalarını öğrenelim :)

Not: video çekiminde yaşadığımız bazı sorunlardan dolayı aydınlatma ve allık sürme aşamaları maalesef eksiktir. Bundan dolayı üzgünüz. Video ile ilgili her türlü soru için hem buradan hem de Youtube kanalımızdan bize yazabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Aydan hanıma yeni saç rengini çok yakıştırdım : ) Bu arada bronz makyaj uygulaması sende nefis durmuş nude tonu çok güzel seçilmiş dudaklar için ^_^ Çok keyifli bir yazıydı teşekkürler :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here