Philips PerfectCare Expert Akıllı Ütü Rahatlığı!

0
278

philips-akilli-utu-2

Merhaba,

Size bu kez kozmetik yada cilt bakım ürünlerinden değil Philips PerfectCare Expert akıllı ütü deneyimlerimden bahsedeceğim. Yakın zamanda Instagram üzerinden paylaşmıştım ama bilmeyenleriniz için evlenmek üzere olduğumuzu tekrarlamak isterim :) Tam da bu hazırlık döneminin hemen öncesinde Philips denememiz için bize jest yaparak akıllı ütü hediye etmişti. Fotoğraflayıp sizinle yorumlarımı paylaşma fırsatını henüz buldum.

Philips PerfectCare Expert Buhar kazanlı ütünün en mükemmel özelliklerinden biri ütülenebilir her tür kumaşı ısı ayarı yapmanıza ihtiyaç duymadan ütüleyebilmesi. Acaba yanar mı korkusu olmadan en hassas kumaşlarda bile kullanabiliyorsunuz. Biz akıllı ütünün yanında denememiz için iliştirilen ipek şal ile test ettik ve onayladık :) Hatta yine yanında hediye edilen kronometreyi kullanarak ütüyü ipek şal üzerinde 5 dakika boyunca beklettik. Sonuç tam da vaad ettikleri gibiydi ve şala hiçbir şey olmadı.

Akıllı ütü bize ulaştığında ilk dikkatimi çeken detaylarından biri tabanı olmuştu. Ütüyü giysilerin üzerinde rahatça dolaştırabilmenizi sağlıyor ve ütü yaparken işinizi son derece kolaylaştırıyor. Philips’in sunduğu en kaliteli taban bu ütüdeymiş :) Tabana dokunduğunuzda ve ütü yaparken giysilerinizin üzerinde nasıl kaydığını gördüğünüzde bunu rahatça anlayabilirsiniz.

philips-akilli-utu-deneyimleri

Ayrıca siz de benim gibi ütü yaparken azalan suyu yenilemekten ve sürekli buhar basamıyor olmaktan sıkılıyorsanız buna da bir çözüm düşünmüşler. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi geniş su haznesi sayesinde ütünün suyunu sürekli değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz. İki saate kadar ütü yapabilmenize imkan sağlıyor. Aynı zamanda sürekli buhar çıkışı olduğu için istediğiniz zaman zorlu kırışıklıkların üzerine buhar basabiliyorsunuz.

Sevgili Philips’in denememiz için hediye ettiği bu akıllı ütüden biz memnun kaldık. Eğer siz de bizim gibi çeyiz alışverişindeyseniz Philips akıllı ütü serisine bir göz atmanızı tavsiye ederiz :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here