Rahatlığı Sevenler İçin 7 Toms Ayakkabı Modeli

0
581

Toms ayakkabılar, ayakları yorgunluğu kaldıramayan fakat hala şık görünmek isteyen kadınlar için biçilmiş kaftan. Toms ayakkabılar başta erkekler için tasarlanmış olsada kadınların bu trendi ele geçirmeleri çok vakit almadı :) Yıldan yıla bir çok model çıklan Tomslar arasından size 7 tanesini seçtik.

1. Geometrik Toms Ayakkabı

Sanırım kendini gösteren ayakkabıları sevmeyen çok azdır. Festival ve tatil dönemlerinde farklı renklerden yapılmış geometrik desenli Toms ayakkabılar favoriniz olacak. Geometrik şekil zaten tek başına ödülken birde Toms rahatlığı eklenince tadından yenmiyor :)

2. Moroccan Kesikli Toms Ayakkabılar

 

Arkasındaki kocaman Toms etiketini saymazsak bu Morroccan kesikli ayakkabınların Toms olduğunu anlayamazdınız fakat öyleler ve oldukça şık görünüyorlar. Siyah yanında pembe ve mavi renkleride mevcut olan bu Tomslar rahatlığının yanında kesikleri sayesinde ayağınızın nefes almasınıda sağlıyor. Böylece koca bir gün kullansanız bile ayakklarınız rahat hissediyor.

3. Uzay Boyalı Toms Ayakkabılar

Bu uzay boyalı Tomsları sanki bir çocuk oturup rasgele boyamış gibi sanırım bu ayakkabıların kendine çeken yönüde bu karmaşa. Pembe olarak satın alabileceğini bu Toms ayakkabıları gri olarakta bulabilirisniz.

4. İp Baskılı Toms Ayakkabılar

 

Tom, ayakkabılar denizci temaları barındıran bir çok modele sahip olsada bı ip desenli model benim için oldukça farklı. Solgun kumaş üstüne basılmış halat desenleri denizciliği çağrıştıran bir hava kazandırıyor. Açık renkli kumaşa sahip olması biraz kötü çünkü çabuk kirlenirler fakat bence bu bir problem değil özel günlerde kullanmak için kullanabilirsiniz.

5. Sarı Yelken Bezi Toms Ayakkabılar

Sanırım klasik Tomslar satın alarak hata yapma şansınız çok az. Eğer henüz hiç Toms almadıysanız ve seçimler arasında kararsızsanız bu klasik sarı Toms modeli başlangıç hiç fena bir seçim olmayacaktır. Sarı rengi seviyorum çünkü belirli aralıklar ile moda olan bir renk ve kombinlemesi çok kolay.

6. Nepal Dalgalı Toms Ayakkabılar

Ziyaret edeceğim yerler listesinde yer alan ülkelerden birisi olan Nepal kültürünün parçası olan kilimlerde kullanılan desenler dalgalı desenler ile süslenmiş bu Tomslar tam meditasyonluk diyebiliriz sanırım. Eğer dışarıda meditasyon yapacak kadar cesursanız bu ayakkabılar tam size göre.

7. Puantiyeli Toms Ayakkabılar

Eğer puantiyeleri seviyor ama puantiyeli elbiser sizin için çok fazla geliyorsa bu puantiyeli Toms ayakkabıları kullanabilirsiniz. Bir çok kullanabileceğiniz bu ayakkabılar vazgeçilmeziniz olabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here