Resort 2014 Moda Trendleri

0
351

Denizci Teması

2014-resort-moda-trendleri

Denizci teması” ünlü tasarımcılara ilham olmaya devam ediyor ve önümüzdeki sene de kendini unutturmamaya kararlı görünüyor. Chanel, Marc Jacobs, Marni, Valentino gibi isimlerin 2014 Resort koleksiyonlarında marin detaylara rastlamak mümkün. Gerek lacivert, beyaz ve kırmızı renklerin kullanıldığı çizgili parçalarla, gerekse Chanel defilesinde olduğu gibi baştan aşağı beyaz kombinlerle siz de denizci ruhunu yakalayabilirsiniz.

Rahat Pantolonlar

2014-moda-trendleri

2014 Resort koleksiyonlarında öne çıkan moda trendlerinden biri de bol pantolonlar. Chloé, Narciso Rodriguez, Alexander Wang gibi isimlerin koleksiyonlarına göz attığımızda pijama benzeri düşük bel, bol ve rahat pantolon modellerinin kullanıldığını görüyoruz.

Kesik Üstler

2014-moda-trendleri-kesik-ustler

Kesik üstler bildiğiniz gibi hala içinde bulunduğumuz sezon olan 2013 ilkbahar yaz sezonunda kendilerine büyük bir yer buldu ve sezonun en parlayan trendlerinden biri oldu. Kesik üst modasını sevenler için 2014 defilelerinden müjde var; önümüzdeki sene de kesik üst giyeceğiz. Yalnız 2014 Resort koleksiyonlarında sergilenen kesik üstler biraz daha farklı şekilde kullanılmış. Göbeği açıkta bırakmak yerine tamamen kapalı, başka parçaların üzerine giyilerek kombinlenmiş.

Tropikal Desenler

2014-resort-trendleri

2014 Resort koleksiyonlarında aynı zamanda kullanılan tropikal desenlerle Hawaii esintilerine rastlamak mümkün. Hem de standart palmiye ağacı desenlerinden daha fazlasını görebilirsiniz. Prada, Jason Wu, Kenzo gibi isimlerin koleksiyonlarını inceleyerek bu trend hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kot Kumaş

2014-modasi

Ünlü tasarımcıların defilelerine baktığımızda kot kumaşın hala yerini sağlam tuttuğunu söyleyebiliriz. Yalnız birkaç sezondur devam eden yırtık ve parçalanmış kot kumaş trendi rafa kalkacak gibi görünüyor. Onun yerine düzgün dikilmiş, pürüzsüz kot parçalar kullanılmış.

görsel: style.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.