Sağlıklı Yaşam Günü Swissotel Büyük Efes’te Kutlandı

0
209

SwissotelBuyukEfesIzmir_SaglikliYasamGunu3_21032013

Bu yıl 2.’si gerçekleşen Swissôtel Hotels & Resorts’un Sağlıklı Yaşam Günü etkinliği, dünyadaki tüm Swissôteller ile aynı anda, 21 Mart saat 11:30’da Swissôtel Büyük Efes’teki Amrita Spa&Wellness üyeleri ve otel misafirleri ile buluştu. Swissôtel Büyük Efes, baharın ilk gününde dünyadaki ve Türkiye’deki diğer Swissôtel’lerle eş zamanlı olarak kutladıkları Sağlıklı Yaşam Günü etkinliğinde otel misafirleri ve Amrita Spa&Wellness üyeleri ile biraraya geldi.

Sağlıklı Yaşam Programı Swissôtel’de konaklayan ve egzersiz yapmak isteyen misafirlere ister odalarında, ister Fitness merkezinde, isterlerse de dışarıda ihtiyaçları olan tüm ekipman ve uzmanları temin ediyor. Ayrıca sağlıklı, yiyecek ve içecek ikramları sunarak da misafirlerin kendilerini yenileyebilecekleri ortamlar sunuyor.

SwissotelBuyukEfesIzmir_SaglikliYasamGunu_21032013

21 Mart’ta otelin havuz kenarında misafirler DJ Erbil’in performansı eşliğinde, Spinning, Gymstick, Aero-dancing aktiviteleri ile eğlenerek spor yaptılar. Etkinliğinde sonunda sağlıklı seçeneklerden oluşan açık büfe öğle yemeği ve Tropikal Bar’dan canlandırıcı içecek ikramları konuklardan tam not aldı. Ayrıca Lobby Lounge’taki Çay Saati ikramları da bu güne özel, sağlıklı yaşam konseptinde sunuldu. Dünya çapında gerçekleşen bu aktivite Swissôtel Büyük Efes’te olduğu gibi zincirin diğer üyeleri olan otellerde de yoğun ilgi gördü.

SwissotelBuyukEfesIzmir_SaglikliYasamGunu2_21032013

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here