Şahmeran Bileklik Modası

1
1282

sahmeran-bileklik

Havaların ısınmasıyla beraber açıkta kalan bilekleri ve boynu doldurma çabası yine bir takı çılgınlığının kapısını aralıyor :) Bu sezon popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen arm party trendi devam ederken bilekleri süsleyen takı modelleri arasında şahmeran bileklikler de var. Hem bileklik hem de yüzüğün bir arada bulunduğu şahmeran bileklikleri tek başına kullanabileceğiniz gibi, birkaç bileklik ve bir saat ile birlikte kullanarak da oldukça şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

sahmeran-bileklik-2

Şahmeran bilekliklerde sade tasarımlar daha fazla ön plana çıkıyor. Tıpkı bu bileklik modelinde olduğu gibi. QUQLA üzerinden ulaşabilirsiniz.

sahmeran-bileklik-4

sahmeran-bileklik-5

Sade şahmeran modelleri ile zarif bir görünüm yakalayabileceğiniz gibi eğer dikkat çeken aksesuarlar kullanmaktan çekinmiyorsanız daha iddialı şahmeran bileklik modellerini de deneyebilirsiniz.

sahmeran-bileklik-6

sahmeran-bileklik-7

Şahmeran bileklikleri günlük kombinlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Uçuş uçuş elbiselerle ve hatta daha süslü modellerini gece davetlerinde bile takabilirsiniz.

Ben şahmeran bilekliklerin eli oldukça zarif gösterdiğini düşünüyorum :) Sizin düşünceniz nedir, şahmeran bileklik modasına siz de uyacak mısınız?

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here