Satın Alınamayan Çantalar

0
181

canta

Öyle bir yer hayal edin ki, birbirinden muhteşem çantalar bir arada duruyor ama ne deneyebiliyor ne satın alabiliyor ne de dokunabiliyorsunuz. Kabus gibi değil mi?

Hollandalı Hendrikje Ivo’nun kendi özel koleksiyonu için topladığı ilk çağdan günümüze kadar geniş bir yelpazedeki çantalar, bir araya getirilip Amsterdam’da ki Çanta Müzesi kurulmuş. Louis Vitton, Prada, Chanel gibi ünlü markaların çantalarına yer veren müze de, Lady Di, Madonna gibi ünlü isimlerin kullandığı özel tasarım çantalar da yer alıyor. Müzeyi dolaştıktan sonra bir hevesle gittiğiniz müzenin hediyelik eşya dükkanında yukarıda görmüş olduğunuz çantaların ne bir benzerini ne de orijinal fiyatlı hallerinden birini bulamayınca bu da olur mu yaaa diyerek ayrılıyorsunuz. Üzgünüm ama maalesef bu çantalar satılmıyor.

Yazımızı beğendiyseniz bize de bekleriz. Bilinmeyen Rota, C ve T’nin gezi hikayelerini ve tecrübelerini kendi bakış açılarıyla (bir kadın ve bir erkek) anlatma fikriyle ortaya çıkan bir seyahat blogudur. Biz bu rotalarda çok keyif alıyoruz, umarız okurken size de aynı keyfi yaşatabiliriz.

http://bilinmeyenrota.blogspot.com/

T.

satin-alinamayan-cantalar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here