Satın Almadan Önce Kombin Yapabilmek Nasıl mı?

0
414


Kombin yapmanın en kolay yolu nedir? Bana göre önce üzerinizde görmektir. Alakasız bulduğunuz iki parçanın, rastgele denemenizle ne kadar uyumlu olduğunu; sadece üzerinizde görerek anlayabilirsiniz. Bir başka örnek olarak, mağaza mağaza dolaşarak ayakkabı beğenirsiniz; daha sonra tüm kombininiz o ayakkabı üzerinden saatler sonra şekillenmeye başlar. Tüm bunlara gerek yok aslında. Mağazaları, vitrinleri gezmeye bayılan biri olarak deneme kabini sırası beklemeye ve üzerimi değiştirdikten sonra gözüme çarpan bir başka ürünü denemek zorunda oluşumdan da nefret ediyorum. Çoğu zaman belki de üzerimde çok iyi duracak parçaları bu şekilde kaçırıyorum, kim bilir.

Esasen sizlerle paylaşmak istediğim konu; Netmoda sitesinde inanılmaz kullanışlı bir eklenti olan “kombin yap” uygulaması. Bu uygulamada istediğiniz kombini defalarca deneyip değiştirebiliyorsunuz. Haliyle en kusursuz görünüme de hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. İnternetten alışveriş yapmayı seviyorsanız, zaten bu uygulama sayesinde bir daha mağaza mağaza gezmek zorunda değil, iki dakika içerisinde istediğiniz kombini yapabilme şansına erişmiş olacaksınız. Ben bu sayede onlarca farklı kombin yaparak pek çok davete önce kombinlediğim sonra satın aldığım giysilerimle katıldım ve müthiş olumlu tepkilerle karşılaştım. İnanın, teknoloji hayatı kolaylaştırıyor ve bundan faydalanmak insanların en büyük hakkı.

Hem zamandan tasarruf ettiren hem de uygun fiyatları sayesinde cebimizin dostu olan Netmoda, bu uygulaması ile hayatımızın bundan sonraki yegâne stil rehberi olacak gibi gözüküyor. Ayrıca, Netmodan’nın bence en önemli özelliği eğitirken eğlendirmesidir. Kaç kadın doğru giyinmeyi sorunsuzca başarabiliyor? Kaç kadın doğru pantolon seçimi yapabildiğinden emin bir şekilde kombinlerini tamamlıyor? Artık her kadın en güzel şekilde giyinerek kusurlarını örtecek, vücut tipini de bilecek. Netmoda’nın eğitirken eğlendirir diye bahsettiğim uygulama hazırlanan infografiktir. Bu infografiği sizlerle paylaşmak istiyorum. Çünkü gerçekten bilgilenmek ve doğru kombin yapmak bir kadın için çok önemli. İnfografiğe ulaşmak için;

netmoda

http://netmoda.com/stil-rehberi/vucut-tipine-gore-jean-pantolon-secimi.html adresine göz atabilirsiniz. Doğru pantolonlar seçebildiğinizi gördüğünüzde, gardırobunuzu temizlemek için sabırsızlanacak ve tüm alışverişlerinizde Netmoda’ya muhakkak bakacaksınız. Kombinlerinizi hızlıca yapıp, sorunsuz bir şekilde alışverişinizi de tamamlayacaksınız. Sonrasında iş, gidilecek yer ve zamana göre yapılan kombinlerden en doğrusunu seçebilmekte. İyi şanslar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here