Sephora Outrageous Curl Maskara

0
3286

image-1

Merhaba,

Size bildiğiniz maskaralardan biraz daha farklı olan, Sephora’nın yeni çıkardığı “Outrageous Curl” maskaradan bahsetmek istiyorum kızlar. Farklı diyorum çünkü klasik maskaraların aksine fırçası küçük. Bence çok iyi düşünülmüş, mini fırçası sayesinde çok kolay bir şekilde uygulanıyor ve en küçük kirpiklere ulaşıyor. Sizi bilmem ama benim kirpiklerim biraz düzensiz olduğu için büyük fırçalı maskaraları uygularken zorlanıyordum. Sephora Outrageous Curl maskara mini fırçası ile hem benim gibi kirpiklerine maskarayı kolayca uygulamak isteyenleri düşünmüş, hem de küçük kirpiklere bile ulaşarak daha da dolgun ve gerçekten kıvrılmış bir görünüm vermeyi amaçlamış.

sephora-maskara

Maskaranın hacim konusundaki etkisini görebilmeniz için kirpiklerime uygulayarak fotoğrafladım. Sephora Outrageous Curl maskaranın bana göre ekstra bir kullanım kolaylığı daha var. Ben alt kirpiklerime de maskara uygulamayı seviyorum ve klasik fırçalı maskaralar ile bu zor oluyordu. Sephora Outrageous Curl maskara bu konuda da beni memnun etti, taşırmadan ve rahatça uygulayabiliyorum.

Türkiye’de bir olan, ‘Pure Black’ ve ‘Ultra Black’ olarak iki tonu bulunan ve kullananların %75’inin 5 yıldız verdiği Sephora Outrageous Curl maskarayı denemek isterseniz sadece Sephora’da bulabiliyorsunuz, fiyatı ise 54.90 TL.

Son olarak Sephora’nın düzenlediği süper bir sosyal medya yarışması var, mutlaka göz atmanızı öneririm. Yarışma detaylarını bu linkten inceleyebilirsiniz: http://www.sephora.com.tr/outrageous-curl-maskara/cid14261.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here