Sevgiliye Alınabilecek Çiçek Çeşitleri

0
897

sevgiliye-cicek

Merhaba,

Sizi bilmem ama benim mutlu olmak için öyle büyük beklentilerim yok. Mesela sevdiğim adamın eve gelirken yolunun üzerinden bir buket çiçek alması beni son derece mutlu eder :) Çiçek almak, sevdiğiniz insanı mutlu etmenin en kolay ve etkili yollarından biri bence. Ayrıca her çiçeğin ayrı bir anlamı olduğunu düşünürsek, sevgilinize karşı olan hislerinizde müthiş bir tercüman olabilirler. O zaman hadi gelin biraz “sevgiliye alınabilecek çiçek çeşitleri” hakkında konuşalım.

Konu aşk olunca akla ilk gelen çiçeklerden biri tabi ki kırmızı gül :) Sevgilinize tutkuyla ve hiç bitmeyecek bir aşkla bağlı olduğunuzu anlatabilmek için kırmızı güller harika bir tercih olacaktır. Ona beraber mutlu bir gelecek vaat etmek için ise bu anlamı taşıyan beyaz orkideleri seçebilirsiniz. Sevgilinize alabileceğiniz çiçek çeşitlerinden biri de beyaz gül. Beyaz gül saflık ve masumiyet anlamı taşır. Eğer sevgilinizin sizi kendine aşık eden özellikleri arasında mütevazilik, saflık varsa, ona bunu beyaz bir gül buketi ile anlatabilirsiniz.

Menekşe, düşüncelerinizin hep onunla dolu olduğunu ama bu durumdan hiç şikayetçi olmadığınızı anlatmaya yardımcı olur. En zarif çiçeklerden biri olan lale de sevginizi, aşkınızı anlatabilmeniz için seçebileceğiniz çiçekler arasında. Tüm bu çiçek çeşitlerini, en özel sunumlarla İzmir’in birçok yerine gönderim yapan, Konak Çiçek‘in bir hizmeti olan İzmir Çiçek‘te bulabilirsiniz.

Eğer gönderim yapacağınız adres İzmir’de değilse Türkiye’nin her yerine çiçek gönderebileceğiniz Çiçekse‘ye göz atmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here