Muzip Tasarımları ile Silence of The Bees!

2
301

Merhaba!

Bugün size tasarımlarını en az bizim kadar seveceğinizi düşündüğüm bir markadan bahsedeceğim; Silence of The Bees. Instagram sayfalarında tasarımlarını gördükten sonra gönlümüzü kazanan Silence of The Bees‘in bir de İzmirli olduğunu öğrenince ziyaret etmezsek olmaz dedik ve kalkıp tasarım ofislerine gittik :)

dogo&chubby

Bizi kapıda ilk karşılayanlar süper ikili Dogo ve Chubby oldu. Ziyaretimiz boyunca da oldukça misafirperver davrandılar :)

Kendileri için “Özgün, eğlenceli, renkli, muzip çizgileri yaşamınıza dahil etmekten hoşlanan biriyseniz, Silence of The Bees tam size göre.” diyen markanın tam da bahsettikleri gibi bir ofisleri var!

Silence of the bees tasarım ofisi

Fotoğraflarda gördüğünüz gibi, içeri girdiğimizde renkli, eğlenceli ve enerjik bir ortam karşılaştık.

silence-of-the-bees

Silence of The Bees, elbiseden çantaya, ayakkabıdan pançoya o kadar geniş ve dolu dolu bir ürün yelpazesine sahip ki, ben siteyi dolaşırken yoruldum :) Şuna da bakayım, bu da çok güzelmiş derken kayboldum! Tabi tasarım ofislerini ziyaret ettiğimizde ürünleri yakından da inceleme fırsatı bulduk ki, bu daha zevkliydi :)

silence-of-the-bees-bikini-modelleri

Ben en çok birbirinden şirin, çocuksu tasarımlara sahip olan bikinilere bayıldım desem sanırım yalan söylemiş olmam. Meselaaaaa bu cicilerden bahsediyorum;

silence-of-the-bees-turn-off-bikini

Arkasında kuyruğu olan bir bikini giymek sizce de farklı ve muzip olmaz mıydı?

silence-of-the-bees-baykuslu-bikini

Peki ya halay çeken baykuşlara ne demeli :) Üstelik gördüğümüz kadarıyla çoğu bikiniye eşlik eden, aynı tasarımda plaj çantası ve ayakkabı da bulunuyor. Bence yaz tatilinize bu cicileri de dahil etmelisiniz.

Ben sizinle birkaç örnek paylaşıyorum, fakat siz içinizdeki çocuğu dinleyin, mutlaka siteyi ziyaret edip tasarımların tümüne bakın :)

silence-of-the-bees-tasarimlari

silence-of-the-bees-tasarimlari-2

silence-of-the-bees-tasarimlari-3

silence-of-the-bees-tasarimlari-4

silence-of-the-bees-tasarimlari-5

silence-of-the-bees-2

İşte bu cici tasarımlarda emeği geçen Silence of The Bees ekibi :) Kendilerine bizi sıcak ve samimi bir şekilde ağırladıkları için çok teşekkür ederiz.

Silence of The Bees tasarımlarını incelemek ve takip etmek için;

bees.com.tr
facebook.com/silenceofthebees
twitter.com/silenceofbees
instagram.com/silenceofthebees

2 YORUMLAR

  1. Bees’e hakkaten bayılıyorum! Müthişler! Bayağı da güzel bir gün geçirmişsiniz galiba ofislerinde :) Bu akşam İzmir’e geçiyorum, Alaçatı mağazadan o halay çeken baykuşlu bikiniden bi de royal flush ayakkabılardan alacağım! Ankara’ya da satış noktası istiyoruuuz! ^^

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here