Sonbahar / Kış 2015 Renk Trendleri

0
429

Her sezon gardroplarımız bize ilham veren yeni moda trendleri ile yeniden şekil alıyor. Fakat olay sadece moda trendleri değil giydiğimiz giysilerin renk seçimide o anki ruh halimizi etkileyen önemli faktörlerdendir. Koyu ya da yanmış, parlak ya da hafif, mat ya da metalik… her zamanki gibi gelecek sezon şekillendirmek için ilk izlenimlerimizi renklerden alıyoruz. İşte karışınızda Sonbahar / Kış 2015 sezonun renk trendleri

Prime


Moda tahmin ajansı ISPO Textrend sonbahar / kış 2015 sezonu için ana renk paletini keskin renklerden oluşacağını bildirdi. Siyah, kış güneşi ve alp mavisi ile bilikte ateş turuncusu ve köknar koni kahverengi. Ana renkler içindeki parlak olanlar modern uygulamalar için ya da yaşlanma ektisini azaltmak için kullanılabilir. Sezonun yeni uydu renk paletleri ise ilhamlarını doğal kaynaklar ve insan yapımı dünyadan alıyor. Aktif giyim sektörü ile hormonik bir bağlantı sağlayacağına eminim.

Prime renk paletinin yanında 4 tane uydu palet bulunuyor;

Hyper.

Bu palette koyu ve parlak renkler mevcut. Neon renkler paletin yapay berraklığı paleti yep yeni bir boyuta taşıyor.

Mineral Matrix.

Doğa ve estetik tonlardan ilham alan bu palette mineral ve metalik renkler bulunuyor.Özel parlak titanyumdan renkli metalik renkler siyah oniks’e karşı

Weathered.

Bu palet rüzgarda savrulan funda yapraklarından kelp yeşiline, olgun gül pembesinden sağlam kaya rengine bir kış harikalar diyarından ilham alınmış renkler barındırıyor.

Phantom.

 

 

Phatom paleti pastel tonları yapay bir ışık filtresinden geçiriyor Sepia ve karamel tonlarının ilhamını Mars atmosferinden alıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here