Misafir Yazar: Stilinize Göre Dizi İzlemek İster Misiniz?

1
515

Giyim stilinize göre izleyeceğiniz yabancı diziyi biliyor musunuz?

Bilmiyorsanız bu yazının size yardımcı olmasını umut ediyorum.Çünkü bu yazıdaki ayrıntılar sayesinde izlediğiniz diziden keyif alırken aynı zamanda sevdiğiniz giyim stili ile ilgili örnekler görme şansınız olacak.

Haydi başlayalım:)

Eğer “Benim için deri ceket vazgeçilmez” diyor sanız size kesinlikle önereceğim yabancı dizi The Vampire Diaries olacak.Hımmm,tabi birazda vampirlerden hoşlanıyor olmanız ve macera içerikli dizileri seviyor olmanız gerekir.

Bu dizideki ana karakterler (Elena,Katherina,Demon ve Stefan) neredeyse dizinin her bölümünde deri ceketli kombinasyonları taşıyorlar.Ben Elena karakterini baz alarak size bir kaç örnek göstermek istedim.

"Founder's Day" - Nina Dobrev as Katherine in THE VAMPIRE DIARIES on The CW. Photo: Bob Mahoney/The CW ©2010 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

"Fool Me Once" - Nina Dobrev as Elena in THE VAMPIRE DIARIES on The CW. Photo: Quantrell Colbert/The CW ©2009 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

"Lost Girls" Pictured: Nina Dobrev as Elena Photo Credit: Quantrell D. Colbert/The CW ©2009 THE CW NETWORK. ALL RIGHT RESERVED.

"Ordinary People"--Nina Dobrev as Elena on THE VAMPIRE DIARIES on The CW. Photo: Bob Mahoney/The CW ©2011 The CW Network. All Rights Reserved.

Ayrıca Elena karaterinin dizide genel olarak sade giyim tarzını benimsediği de dikkat çekiyor.Sadeden kastım kot,v yakalı body ve çoğu zaman deri bazen de kot olmak üzere ceket giymesi.Renk olarak da çok canlı renkleri pek tercih etmiyor.Örneğin,siyah,kahverengi,lacivert,kırmızı gibi renkler favorisi diyebilirim.Öte yandan kıyafetlerinin genelde düz renk olması yada (sadece bluz yada bodylerde) küçük çiçek desenleri tercih etmesi de önemli bir ayrıntı.

"Do Not Go Gentle" THE VAMPIRE DIARIES Pictured: Nina Dobrev as Elena. Quantrell D. Colbert/The CW ©2012 THE CW NETWORK. ALL RIGHT RESERVED.

"The Departed" - Pictured: Nina Dobrev as Elena Gilbert in THE VAMPIRE DIARIES on The CW. Photo Credit: Annette Brown ©2012 The CW Network. All Rights Reserved.

"History Repeating" - Nina Dobrev as Elena in THE VAMPIRE DIARIES on The CW. Photo: Quantrell Colbert/The CW ©2009 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

 

"The Return" - Nina Dobrev as Katherine in THE VAMPIRE DIARIES on The CW. Photo: Annette Brown/The CW ©2010 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

 

Bu mistik diziden keyif alacağınızı ümit ediyorum.Özellikle Elena ve Katerina karakterlerinden ben fazlaca fikir alıyorum diye bilirim.

Eğer bu dizinin konusu da sizi sardıysa,şimdi sıralayacağım dizileri de izlenecekler listenize eklemelisiniz:

The Secret Circle,Eastwick,Supernatural,Ghost Whisperer,True Blood.

Eğer “Elbise ve etek benim vazgeçilmezlerim.” diyor sanız ve komedi dizilerinden de hoşlanıyorsanız size kesinlikle bu sezon yayına girmiş olan New Girl dizisini tavsiye ediyorum.

Bu dizide ana karakterimiz olan Jess,bir öğretmendir.Bundan mı kaynaklanır bilinmez ancak neredeyse her bölümde elbise ve etek giymiştir.Renkli seçimleri ve hoş kombinleriyle bu keyifli dizi daha da keyifli hale geliyor desem yanlış olmaz:)

Jess' (Zooey Deschanel) black and white dress from the "Fancyman Part 2" episode of NEW GIRL on FOX.

Pinned Image

Pinned Image

Pinned Image

Pinned Image

Pinned Image

Bu diziyi beğenirseniz,sıralayacağım dizilerden de hoşlana bilirsiniz:

2 Broke Girls,Suburgatory,Happy Endings,Apartment 23,The Big Bang Theory,Community.

Veee eğer “Feminen,iddalı ve şık olmaktan vazgeçemem” diyorsanız 5. sezonunu da başarıyla bitiren ve gelecek sezon sonlanacak olan Gossip Girl dizisini takip etmemekle çok şey kaçırıyorsunuz diye bilirim.Dizide her bir karakter öyle renkli ki,bunu tarzlarından da anlaya biliyorsunuz.Kız, erkek fark etmez hepsi şık ve tarz sahibi karakterler bu sebeple bu dizi moda yönünden takip edilebilecek çok sayıda kişi içeriyor.Benim seçimim Blair’dan yana.Saç modellerinden,makyajına, kıyafetlerine ve aksesuarlarına kadar stil sahibi bir karakter.Ayrıca dizideki en zeki karakter olduğunu da düşünüyorum.

Ayrıca bu entrika dolu diziyi beğendiyseniz bu dizileri de beğene bilirsiniz:

The L Word,Beverly Hills 90210,Sex and The City,Cashmere Mafia,Lipsitick Jungle,Ugly Betty.

Blog adresim: charming-lifepattern.blogspot.com

Twitter: https://twitter.com/#!/C_lifepattern

Sevgiler.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.