Tablocu.com ile Artık Evinize Yağlı Boya Tablo Alabilirsiniz

0
1107

Gün geçtikçe teknoloji ilerlemekte ve makinaların yaptığı suni, sağlıksız ürünler insan emeği ile yapılan ürünlerin yerini almaktadır. Bu durum, el sanatları ve plastik sanatlar sektöründe derinden hissedilmektedir.

Özellikle, doğuştan yetenekli olan ressamlar el emeği, göz nuru ile yaptıkları eserleri pazarlayamamakta ve sonunda birçoğu başka işlerle uğraşmak zorunda bırakılmaktadır. Bu üzücü durumun ana nedeni insanımızın el emeği ile yapılan ürünlere olan ilgisinin azlığı ve son yıllarda ortaya çıkan baskı tablo sektörünün fiyat avantajıdır.

İnternette şans eseri bulduğum ve size tanıtımını yapmak istediğim bir tablo sitesi bünyesinde bu durumların tam tersi özellikleri barındırmaktadır.

Sitenin ismi Tablocu.com, el emeğiyle yapılmış yağlı boya tabloları nerdeyse baskı tablolar ile aynı fiyatta satan, birçok ressamın tablolarının bulunduğu muazzam derecede güzel bir tablo sitesi. Maddi yetersizliği olup evine el emeği bir tablo almak isteyenler için şiddetle tavsiye edebileceğim bir site.

Sitede onlarca kategoride yüzlerce el yapımı yağlı boya tablo sergilenmekte. İster salon mobilyanız için, ister yatak odanız için uygun fiyata hakiki el yapımı bir yağlı boya tablo bulabilirsiniz. Fiyat avantajı olduğu kadar tabloların cezp edici renkleri ve güzelliği sizleri almaya ikna edeceğine eminim.

tablo3

Firmanın bünyesinde sokak ressamları adı verilen bir ressam grubu bulunmaktadır. Yapılan taze tablolar Tablocu.com’ da hemen yer almakta ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Aşağıda birkaç örneğini sizler için yayınlıyorum ;

tablo1

Full Sail isimli Parçalı Yağlı Boya Tablo
Her bir parça 30×90 cm olup toplam 5 parçadan oluşan harikulade bir tablo

tablo2

Gene modern dev tablolar dan çok hoş bir örnek.

 

Sitede bunlara benzer yüzlerce yağlı boya eseri bulabilirsiniz. Yapmanız gereken bütçenizi ayarlamak ve daha sonrasında seçiminizi yapmak. Ancak dikkat etmeniz gereken bir husus var, tüm eserlerden el yapımı olduğundan ötürü her tablodan 1 adet vardır, bu sebeple beğendiğiniz tabloyu satılmadan almanız gerekmektedir. Site ayrıca 24 saatte teslimat hizmeti sunduğu gibi, kapıda ödeme avantajını ile güven içersinde alış

veriş yapabilirsiniz.

Site : www.Tablocu.com

Şimdiden hepinize kolay gelsin, seçim yapmanız gerçekten çok zor olacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here