CATEGORY: Takı Tasarımı

Takı Tasarımı

Keçe Çiçekli Bileklik Yapımı

Keçe ile uğraşmayı seviyorsanız, buradaki keçe çiçekli bileklik yapımına bir göz atmalısınız. Oldukça şirin görünen bu bilekliği kız çocuklarının pek seveceğini düşünüyorum :) Link to this post!

more
Defile ve Kreasyon Takı Tasarımı

Prada İlkbahar 2014 Takı Koleksiyonu

Prada, 2014 ilkbahar sezonu için 1940ların pahalı mücevherlerinden esinlenerek tasarlardığı  bileklikler, küpeler ve bileziklerden oluşan yeni koleksiyonunu görücüye çıkardı. Metak olarak altın ve paladyum kullanılan koleksiyonda taşlarla süsleme yapılşmış ve  çiçek teması kullanılmış. Link to

more
Takı Tasarımı

Şirin Donut Kolye Yapımı

Bu minik donut kolyeyi yapmak için ihtiyacınız olanlar, küçük tahta disk, matkap, biraz boya ve kolye zinciri. Yapımını burada aşama aşama anlatmışlar. Kolay ve güzel bir fikir değil mi? Link to this post!

more
Takı Tasarımı

İncili Kolye Yapımı

Kendinize şık bir incili kolye yapmak için çok fazla malzemeye ihtiyacınız yok. Biraz inci, kurdele şeridi, iğne, iplik ve makas. İsteğinize göre kenarına bir çiçek de iliştirebilirsiniz. İncili kolye yapımı için buraya göz atabilirsiniz.

more
Defile ve Kreasyon Takı Tasarımı

“Cher Dior” Mücevher Koleksiyonu

Dior takı ve saatlerinden sorumlu creative directorü Victoire de Castellane ikinci lüks mücevher koleksiyonunu ikonik marka Dior’un “Cher Dior” hattı için tasarladı. Yirmibir parçadan oluşan  koleksiyonu hazırlarken Monsenyör Dior ve onun haute couture serisinden esinlenilmiş Castellane. Yakutlardan

more
Takı Tasarımı

Pratik Kolye Yapımı

Oldukça kolay bir yöntemle artık kumaş parçalarından kendinize böyle bir kolye yapabilirsiniz. Tekniği görünce zaten anımsayacaksınız, küçükken bu yöntemle süslemeler yapardık :) O halde yapımını görmek için tık tık. Link to this post!

more