Takip Edebileceğiniz 10 Büyük Beden Moda Blogu

0
2705

Sanırım büyük beden giysi bulmakdan daha zor bir şey varsa büyük beden giyinen ilham alabileceğiniz bloggerlar bulmaktır. O yüzden sizin için ilham kaynağı olabilecek bir liste oluşturdum.

1. Franceta Johnson

Toronto-Amerikalı Franceta’nın stili maceracı, rahat ve zahmetsiz bir şıklığa sahip. Stillerinin arkasındaki hikayeyide paylaşan Franceta’nın blogunu çok içten bulacaksınız.

2. Danielle Vanier

Danielle, blogunu canlı renk kombinasyonları, baskılar ve eğlenceli aksesuarlar ile dolduruyor. Bunun yanında uzman makyaj önerileri de veriyor.

3. Curvy Girl Chic

Kendisinin de kabullendiği üzere bir alışverişkolik ve ayakkabı fanatiği. Allison gösterişli ve oldukça kadınsı bir koleksiyona sahip ve göz atmak isteyeceğiniz bir ayakkabı koleksiyonuna sahip :)

4. Garner Style

Californialı Chastity çok yönlülüğü ve kırmızı halı kombinlerini gerçek dünya için yeniden icat etmesi ile ünlü. Ayrıca yeni trendler ile ilgilide önerilerde bulunuyor.

5. Beauticurve

Rochelle’in tarzı çok pahalı olmamasına rağmen sexy ve sofistike. Etsy madenciliği ile tanınan blogger sizi bulduğu parçalar ile çok şaşırtacak.

6. Nicolette Mason

Brooklynli Nicolette, Marie Claire dergisinde moda yazarlığı yapıyor ve bloguda bir çok uzman öneriler Chanel, Dior, ASOS ve daha bir çok marka ile yaptığı iş bilrikleri bulabilirsiniz. Klasik kıyafetleri sokak tarzına uyarlamak gibi mükemmel bir yeteneği var. 

7. Nadia Aboulhosn

Nadia, stilinde biraz cesurluk arayanlar için gerçek bir ilham. Yeni moda trendlerini benimsemede çok iyi tıpki burada ki naylon ceket gibi. Birazcık ten göstermekten asla çekinmiyor ve her çalışmasında  ilham veren bir kombin ortaya çıkarıyor.

8. With Wonder and Whimsy

Nashville-ABD’den Liz’in blogu ismi gibi eğlenceli, mizahi ve narin bir stile sahip. Dantel, inciler, renkler ve kabarık kumaşlardan hoşlanan insanlar için mükemmel bir blog.

9. Jay Miranda

Jay Miranda’nın blogu biraz moda biraz da lifestyle içeriyor.  Yeni trendler, çocuk giysileri için alışveriş ve kendi cildiniz ile barışık olmak gibi konularda yazılar yazıyor. Peplum, satin bluzlar, yüksek bel kalem etekler ve bol blazerlar ile baya iyi geçiniyor :)

10. Gabi Fresh

Gabi Gregg’in bütün olayı kuralları yıkmak ve blogu tamda “Ne giyceğini söyleyenlerden bıkmış insanlar”  için. Sonuç olarak, kendi stili beklenmedik derecede farklı oluyor.

11. A Thick Girl’s Closet

New Jersey’li Shainna (Shay) şık stili ile mükemmel bir ilham kaynağı, fakat blogu saç, makyaj önerileri, ucuzluk ve çekiliş haberleri  ile daha fazlasını vaad ediyor.

12. From the Corners of the Curve

Callie, giydikleri klasik olsun, boy friend kot ceket olsun ya da deri etek gibi daha çekici parçalar olsun modayı eğlenceli ve rahat hale getiriyor.

13. Girl With Curves

Blogger ve moda tasarımcısı olan Tanesha Awasthi minimalist ve çekici stili ile klasik film yıldızlarını andırıyor. Moda ilhamı dışında güzellik ve dekor üzerinede bir çok  öneride bulunuyor.

14. And I Get Dressed

Kellie Brown, “moda DNA”sının çok kişilik bozukluğunun belirtilerini gösterdiğini” idda ediyor. Buda blogunu takip edilecek eğlenceli bir blog haline getiriyor sanırım :) Desenli deri, dantel üstler, göz alıcı takılar… Ve aynı zamanda nasıl şapka kullanmasını bilen biri.

15. Fat Shopaholic

Chicago’dan, Tiffany Tucker’ın stili canlı ve ateşli.

16. A Curious Fancy

Renga renk vintage parçalar ile harika kombinler barındıran bir blog.

17. Grown and Curvy WomanGeorgette’nın blogu “Stilin yaşı ve kilosu yoktur.” fikrine kendini adamış.  Kendisinin blogu her sezon yeni bir gardrop satın almaktan kaçınanlar için ideal. Vintage parçaları çok iyi kombinlediğini belirtmeliyim.

18. The Wardrobe Challenge

Hanna’nın blogu sahip olduğu herşeyi giyme meydan okuması ile başladı. Hiç tekrar etmeden sahip olduğu herşeyi bir kere kullanması gerekiyordu. Ve artık giyeceklerini önceden tahmin edebilir olmuştu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here