Takip Edilesi Moda Blogları: Fake Leather

0
444

fake-leather-roportaj-takip-edilesi-moda-bloglari

Merhaba,

“Takip edilesi moda blogları” serisine Fake Leather blogunun sahibesi sevgili Adriana ile devam ediyoruz. Oldukça geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Adriana’yı hadi benimle beraber daha yakından tanıyın!

Today’s guest for my blogger interview series is Fake Leather. Let’s get to know her :)

Tell us about yourself?  / Kendinden biraz bahseder misin?

My name is Adriana Gastélum and I’m a personal style blogger for Fake Leather, I also work as a Community Manager for three healthy restaurants in Barcelona, although I have a degree in Graphic Design, I always felt connected to fashion & social networks.

Adım Adriana Gastélum, Fake Leather moda blogunun sahibesiyim. Aynı zamanda Barselona’da üç tane restoranın topluluk yöneticisi olmama rağmen Grafik Tasarım alanında derecem var fakat her zaman moda ve sosyal ağlarla iç içe hissettim.

What made you decide to start blogging?  / Blog yazmaya nasıl karar verdin?
I always wanted to study something related to fashion but my family didn’t see it as a future for myself, they were afraid I couldn’t live with a small salary, so I studied my second passion which was Graphic Design. While I love design in general, one season I got pretty bored of my uni classes and decided it was time to do something related to fashion, so I opened a personal blog. It was all very quick and spontaneous, it was supposed to be my hobby but now is my main source of income.

Her zaman moda ile ilgili bir bölüm okumak istedim fakat ailem bunu geleceğim için yeterli görmedi, az bir maaşla yaşamak zorunda kalmamdan korktular. Ben de ikinci tutkum olan grafik tasarımı okudum. Genel olarak tasarımı sevsem de, bir sezon üniversite derslerinden çok sıkıldım ve moda ile ilgili bir şeyler yapmaya karar verdim. Böylece kişisel bir blog açtım. Çok hızlı ve spontane gelişti. Hobim olması gerekirken şu an ana gelir kaynağım oldu.

Who would you say is your number one fashion inspiration? / Moda konusunda ilham aldığın biri var mı?
I love Hanneli Mustaparta & Irene Kim, their style is very eclectic and not what I would like to wear normally, but they inspire me to try on new things and risk myself.

Hanneli Mustaparta & Irene Kim’i seviyorum, onların eklektik bir stili var ve normalde öyle giyinmesem de yeni şeyler denemem ve risk almam konusunda bana ilham veriyorlar.

How would you describe your own personal style? / Stilini nasıl tanımlarsın?
My style is very wearable yet chic and comfortable. I would never wear something I don’t feel comfortable in, so I wear a lot of sandals, sneakers and the occasional high heels. I love neutral colours and simple, yet interesting and flattering cuts, especially on dresses.

Benim stilim giyilebilir, rahat ve şık. İçinde rahat hissetmediğim hiç bir şeyi giymiyorum, bu yüzden bir sürü sandalet, sneakers ve nadiren topuklu ayakkabılar giyiyorum. Doğal ve basit renkleri seviyorum, ancak ilginç ve

fake-leather-roportaj-takip-edilesi-moda-bloglari-2

What’s the one wardrobe essential you can’t live without? / Gardırobunun olmazsa olmazı nedir?
A leather jacket! For sure!

Deri ceket kesinlikle!

Favorite fashion magazine? / Favori moda dergin?
I don’t have one, my favourite online blog is Refinery29 tho.

Favori bir dergim yok, online favori blogum Refinery29.

Favorite designers and places to shop? / Favori tasarımcıların ve alışveriş yaptığın mağazalar hangileri?
3.1 Phillip Lim and Proenza Schouler are my ultimate favourite, and although I love to go shopping, I mainly prefer online shopping because I can find better deals over the internet.

3.1 Phillip Lim ve Proenza Schouler benim en favorimdir, alışverişe gitmeyi sevmeme rağmen online alışverişi tercih ediyorum çünkü internet üzerinden daha iyi fırsatlara ulaşabiliyorum.

Which way did the blog change your life? / Blog yazmak hayatını nasıl değiştirdi?
Wow, every single one! I wouldn’t be living in Barcelona if it wasn’t because of blogging, I also feel really happy that I can do what I love every single day.

Wow, herşeyi! Blogum olmasaydı şuan Barselona’da yaşıyor olmazdım, ayrıca her gün yapmayı sevdiğim şeyi yaptığım için gerçekten çok mutluyum.

fake-leather-roportaj-takip-edilesi-moda-bloglari-3

What do you love most about blogging? / Blog tutmakla ilgili en çok sevdiğin şey nedir?
Knowing that, despite how far my readers can be from me, they somehow feel connected with what I show and write, it’s like having really good friends all around the world. The best thing is to receive their emails asking me for advice or thanking me (and I always reply: No, thanks to you!). It’s just the best feeling in the whole world.

Takipçilerimin ne kadar uzakta olursa olsun yazdıklarım ve paylaştıklarım sayesinde benimle bir arada olduklarını bilmek dünyanın farklı yerlerinde iyi arkadaşlara sahip olduğumu hissettiriyor. Benden tavsiyeler isteyen yada teşekkür içeren maillerini almak beni çok mutlu ediyor. (Cevabım her zaman: hayır, asıl ben teşekkür ederim). Bu tüm dünyadaki en güzel duygu.

What advice can you give to new bloggers? / Yeni bloggerlara tavsiyede bulunmak ister misin?
Blog because you love it and blog about the things you love, don’t do it because of free clothes or trips, that doesn’t come easily and you need to be patient, especially at the beginning it’s quite hard because it’s like having a second job with no payment. So, do it because you love it!

Sevdiğiniz için blog tutun ve sevdiğiniz şeyler hakkında yazın. Bunu sadece bedava giysi yada seyahatlar için yapmayın, bu göründüğü kadar kolay değil, sabırlı olmanız gerekiyor. Özellikle ilk başlarda daha zor, çünkü maaş almadığınız ikinci bir iş gibi. Bu yüzden, sevdiğiniz için blog tutun!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here