The Body Shop Forum Bornova Blogger Etkinliği

10
554

The Body Shop Forum Bornova Blogger Etkinliği

Merhaba,

Bugünün ikinci blogger etkinliği yazısına hoş geldiniz :) Bir gün ara ile katıldığımız iki etkinlik ile biraz da olsa neredeyse her gün blogger etkinliklerine katılan İstanbul’lu bloggerların hızına yetişebildiğimizi düşünüyorum :P Şaka bir yana Karanlık Oda Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Etkinliğinden bir gün sonraki durağımız Style & Glaze blogunun birbirinden şeker sahibeleri Gülnihal ve Asude’nin organize ettiği The Body Shop Forum Bornova idi. The Body Shop Forum Bornova ekibi bizi o kadar sıcak ağırladı ki mağazadan ayrılmak istemedik.

thebodyshop2

Blogger etkinliğinde bize yorulmadan The Body Shop ürünleri hakkında oldukça geniş bilgiler verdiler. Merak ettiklerimizi içtenlikle cevapladılar. En hassas oldukları konulardan bahsettiler; hayvanlar üzerinde yapılan testlere kesinlikle karşılar. Ayrıca makyaj ürünlerinin daha ışıltılı, daha canlı renkli olabilmesi için bazı markaların yaptığı gibi hayvanlara zarar vermediklerini de eklediler. Sherfinka blogunun güzel sahibesi Şerife’ye yapılan profesyonel makyaj uygulamasını da unutmamak gerek. Sonuç gerçekten harikaydı, ama maalesef fotoğraflamayı unutmuşuz :)

thebodyshop-izmirli-blogger-etkinligi

tbs-forum-bornova

thebodyshop1

tbs

tbs-emel

“Yenir ki bu” diyerek elden ele dolaştırıp poz verdiğimiz lip balm kutucuğu, hi hi :)

notlar

tbs-izmir

Bu güzel etkinlik için Style & Glaze ve The Body Shop Forum Bornova ekibine kocaman teşekkürler!

tbs-bloggerlar

Daha sonra gelenler eksik ama İzmirli Bloggerlar olarak güzel bir fotoğrafımız ile yazımı noktalıyorum :)

10 YORUMLAR

  1. Özellikle seni görmeyi çok istiyordum denk gelip öğrenseydim sırf bunun için gelebilirdim.Çok güzel bir etkinlik yapmışsınız :) Enerjisi buraya yansıyor başka sefere görüşmek dileğiyle ^_^ Sevgiler.

    • Teşekkür ederim canım, çok mutlu oldum yorumuna :) Ben de seninle tanışmak isterim. Bu sefer etkinliği ben organize etmediğim ve sınırlı katılım olduğu için seni haberdar edemedim. Bir dahakine umarım görüşme imkanımız olur :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here