Trend: Kamuflaj Deseni

0
259

2013-kamuflaj-deseni-modasi

Bu sezon kamuflaj deseni modasına uymanın en güzel yollarından biri kesinlikle bizi sıcacık tutacak olan kazaklar. Hatta ben kamuflaj desenli bir kazak siparişi verdim bile :) 2013 sonbahar kış koleksiyonlarına baktığımızda 3.1 Phillip Lim, Sandro gibi isimlerin kamuflaj desenini kazaklarda ve kürklerde kullandığını görüyoruz. Özellikle de büyük boy kazaklarda.

bastan-asagi-kamuflaj-modasi-2013

Defilelerde ayrıca baştan aşağı kamuflaj deseninin kullanıldığı kombinler dikkat çekiyor. Yoğun desen kullanımı podyumda hoş görünse de günlük hayata taşımak biraz riskli. Göz yorucu bir görünümden kaçınmak için aksesuar seçiminde abartıdan uzak durmanızı tavsiye ederim.

2013-kamuflaj-modasi

Geçtiğimiz sene kamuflaj desenli parkalar çok modaydı hatırlarsanız. G Star, Rebecca Minkoff gibi isimlerin koleksiyonlarını incelediğimizde kamuflaj desenlerini bu sezon da yine parkalarda, büyük boy kabanlarda ve ceketlerde kullanacağız gibi görünüyor.

2013-kamuflaj-deseni-nasil-giyilir

Christopher Kane, Fendi ve dahası, kamuflaj desenini klasik yeşil ve kahverengi görünümünden kurtarmak için el ele vermiş anlaşılan :) Pembelerle morlarla kombinlenen tasarımlar, kamuflaj deseni giymenin en feminen yollarından biri bence.

Romwe’de birbirinden şık parti elbiselerinde 5-11 Kasım arasında süper indirim var, kaçırmayın!!

görsel: style.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here