Trend: Kot Gömlekler

0
613

Daha önce size bu sezon kot parçaların oldukça fazla kullanılacağından bahsetmiştim. Hatta “Yırtık Kotlar“, “Patchwork Kotlar“, “Denim on Denim” ve “Kot Etekler” başlıkları altında birkaç kot trendine yer verdim. Bugün kot gömleklerden bahsetmek istiyorum. Bu sezon, özellikle de geçiş döneminde en fazla kullanılacak olan kot parçalar arasında kot gömlekler var. 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarının tanıtıldığı New York, Londra, Milano ve Paris moda haftaları boyunca da sokak modasının yıldızlarından oldu. Peki bu sezon kot gömlekleri nasıl kombinleyebiliriz? Birkaç fikir vermek isterim;

2013-kot-gomlek-modasi-2

Kot gömleklerin, kot pantolonlarla birlikte kullanıldığı kombinler hala popüler. Bunun yanı sıra kot gömleklerinizi (havanın şort için uygun olmadığını düşünüyorsanız çorap kullanarak) kot şortlarla kombinleyebilirsiniz. Kot gömleklerin tulumlarla birlikte harika durduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Küçük bir ipucu; kombininizde iki ayrı kot parça kullanacaksanız, birini daha koyu renkli seçerek harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

2013-kot-gomlek-modasi

Kot gömleklerin deri parçalarla olan uyumunu kim göz ardı edebilir ki? Deri pantolonlar, deri etekler, deri ceketler ve deri şortlar! Hepsiyle de çabasız ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu sezon kot gömleğimizin en iyi arkadaşı kesinlikle deri!

7

Son olarak daha riskli bir kombin önerisi vermek gerekirse bu “triple denim” yani üç farklı kot parçanın bir araya getirildiği kombin olur. Riskli fakat doğru parçaları seçtiğiniz takdirde şık görünmemeniz elde değil.

Siz kot gömleklerinizi nasıl kombinliyorsunuz peki?

Romwe’deki süper indirimi kaçırmayın!

görsel: style.com, fashionising.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here