Trend: Peplum Nasıl Giyilir?

0
640

“Peplum” trendi mutlaka gözünüze ilişmiştir. Bluz, etek, elbise ve ceketlerde bel çevresinde kullanılan fırfırlar, bu sezonun gözdesi. Peki nasıl giyeriz? İşte en basitinden fikirler;

1. Dar paça kot pantolonun üstüne etekleri hafif fırfırlanmış bir bluz ve altına ise dolgu topuk sandalet giyerek peplum trendini günlük ve şık bir kombin ile uygulayabilirsiniz.
2. Peplum elbise giyerken şeklini vurgulamak için ince bir kemer kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabılar ve büyük küpeler ise kombinin tamamlayıcı diğer parçaları olsun.
3. Gelelim peplum eteklere. Örnek vermek gerekirse, peplum etek üzerine puantiyeli bir bluz hoş bir kombin olur. Sivri burun babetler, uygun çanta, kolye ve küpeler unutulmamalı. Bu kombin daha hanımefendi görünmek isteyenlerin tercihi olabilir.
4. Peplum ceketler, günlük görünümünüze kolayca hareket katabilir. Mesela basit siyah bir şort, çizgili beyaz t-shirt üzerine peplum ceket geçiriverin. Floral desenli olursa daha hoş görünür. Peplum ceketlerin kemeri üzerinde olduğu için kemer seçimini bir kenara bırakabilirsiniz. Güneş gözlüğü ve oxford ayakkabılarınızı da tamamladınız mı oldu işte :)

Sokak modasına da bir bakmadan geçmeyelim;

Bu trend hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here