Trend: Yırtık Kotların Önlenemez Yükselişi

0
587

Birkaç sezondur yükselmeye devam eden bir trend var; yırtık kotlar! Bugün biraz yırtık kot modasından bahsetmek istedim. Sokak modasında, özellikle de 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarının sergilendiği moda haftalarında birbirinden dikkat çekici yırtık kot kombinlerine rastlamak mümkün. Yırtık kotların üzerine bir t-shirt, gömlek geçirseniz bile çabasız bir şıklık yakalayabilirsiniz. Biker botlardan, stilettolara birçok farklı ayakkabı ile de kombinleyebilirsiniz.

2013-yirtik-kot-modasi

Yırtık kot” deyince aklınıza sadece üzerinde birkaç ufak yırtık bulunan kot pantolonlar mı geliyor? Artık yırtıklar daha büyük :) Özellikle dizin büyük bir kısmını açıkta bırakan kot pantolonlar oldukça popüler. Tabi bu kadar büyük yırtıklar bana göre değil diyorsanız, daha minimal seçimler de yapabilirsiniz.

2013-yirtik-kot-kombinleri

Yırtık kot trendine uymak için oldukça fazla seçeneğiniz var. Dar paça, boyfriend pantolon, hatta tulumların bile yırtıkları makbul :) Yırtık kot şort bir diğer seçenek. Artık kot şort giymek için havaların serin olduğunu düşünüyorsanız, külotlu çorap ile birlikte giyebilirsiniz.

Galeride kombin fikirleri bulabilirsiniz;

görsel: style.com, fashionising.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.