TWEEN Sonbahar – Kış 2014

0
328

TWEEN 2014-15 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONU YENİYELENEN TARZIYLA ÇOK DAHA “ STİL SAHİBİ”, “KOZMOPOLİT” VE “DİNAMİK”. TIPKI, LONDRA GİBİ.
HER DAİM SİZİ ŞAŞIRTMAYA HAZIR!

“Londra’dan sıkılıyorsa bir adam, hayattan sıkılmış demektir”.
Samuel Johnson

Gelenekselle teknolojiyi buluşturan stil sahibi koleksiyonlarıyla TWEEN, yeni sezonda ilhamını Londra’nın dinamizmi ve kozmopolit stilinden alıyor. Londra’nın enerjisini yansıtan TWEEN 2014-15 Sonbahar / Kış Koleksiyonu, sezonun yenilikçi stil kodlarını keşfetmeye davet ediyor.

Yeniliklerin öncüsü TWEEN, farklı desen ve kumaşların bir araya geldiği anahtar parçalarla, kış koleksiyonunda yine çok özel ve şık! Fonksiyonelliğe ve günlük konfora yönelik koleksiyon yapısını yenileyerek marka tutkunlarıyla buluşturan TWEEN, ayrı ayrı da kullanabileceğiniz farklı dokularla hayat bulan yelekli üçlü takımlar, günlük kullanıma uygun yünlü hafif triko, kazak ve ceketler, kadife gömlek ve pantolonlar, klasik takım elbiseler, özgün baskılı tişörtler, özel iç astarlı ceketler ve kış sıcaklığını yansıtan kabanlar, tarzınıza güç katan aksesuarlar ile kusursuz bir stil yaratıyor. Bu sezon her zamankinden çok daha sıcak geçecek!

STİLİNİZE TWEEN DOKUNUŞU!

Londra Seni Çağırıyor…
Londra’nın dinamik enerjisi ve kozmopolit tarzından esinlenen TWEEN 2014-15 Sonbahar / Kış koleksiyonu ile dilediğiniz ürünleri karıştırın ve yeni sezonu karşılayın.

Asıl Olan Tavır…
Kendi tarzınızı yaratmaya olanak sağlayan TWEEN ürünleri ile her ortamda tavrınızı belli edin. Takım elbisenizi bir denim pantolon veya gömlek ile güçlendirebileceğiniz gibi; spor ayakkabı ile günün trendlerine ayak uydurabilirsiniz. En nihayetinde önemli olan tavır…

Sınırlardaki Şıklık
Yeniliklere öncülük eden TWEEN, sonbahar kış koleksiyonu, yenilikçi kumaşlarda hayat bulan sezonun baskın renkleri bordo, mor ve gece mavisi ile yeni mevsimi karşılıyor. Farklı renk ve tasarımların yanı sıra her bir tasarımdaki iç detay, kullanılan desen ve motifler ne istediğini bilen erkeklerin tercihi oluyor.

O’nunla yada O’nsuz…
Sezonun anahtar ürünü yelekli takım elbise, gündüz ve gece stilinize uyun sağlıyor. Sizin için tasarlanmış ürünleri birlikte kullanıp şık olabileceğiniz gibi; ceketinizi çıkardığınızda da farklı kumaşlardan tasarlanmış ürünlerle yaratıcılığınızı kullanarak farklı kombinler yaratabilirsiniz.

Son Dokunuş…
Dış giyim ürünlerinin giysinizi tamamlayacak bir aksesuar olduğunu unutmayın. Farklı kumaş ve detaylarla zenginleştirilmiş dış giyim koleksiyonu sizi soğuktan koruyacağı gibi o son dokunuş ile tarzınızı güçlendirecek.

“IT” yani “O” ürün…
Sonbahar kış koleksiyonunda öne çıkan renkler ile farklılığınızı ortaya koyun! Bordo, mor ve mavinin farklı tonları ile ne kadar cesur olduğunuzu göstermekten çekinmeyin. Baştan aşağı tek renk giyinerek sıkı bir moda takipçisi olabileceğiniz gibi “tek ürünle” gardırobunuzu yenileyebilirsiniz. Önemli olan ne kadar cesur olduğunuz…

Son Durak Rahatlık
Güncel hayatın vazgeçilmez gerçeği yaşayan ve rahat ürünler. İç malzemesi hafifletilmiş ceketler, yaşayan/doğal kumaşlardan tasarlanmış takımlar veya son teknoloji gömlekler; hepsi günlük hayatımızı kolaylaştırmak için TWEEN koleksiyonunda. Farklı detaylar ile güçlendirilmiş gömlek koleksiyonunda öne çıkan kumaş ise “Easy Care”. Rahat ütülenen ve günlük kullanımda kırışmayan kumaş özelliği ile gardırobunuzun vazgeçilmezi olmaya aday!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here