Uludağ Premium ile Tarzını Yaşa!

0
279

Premium 250 & 750 ml.

Maden suyu tutkunlarından biriyseniz ve klasik şişe tasarımlarından sıkıldıysanız, Uludağ’ın sizin için harika bir alternatifi var; hafif içimli doğal maden suyu Uludağ Premium. Moda dünyasının ünlü isimlerinden Dice Kayek tarafından Osmanlı cam sanatı ve Fransız Baccarat Vintage karaflarından esinlenilerek tasarlanan bu kobalt mavi cam şişe günlük maden suyu keyfinize ayrı bir keyif katacak cinsten. Sonuçta içecek için bile olsa, damağınıza hitap etmesinin yanında iyi bir sunuma sahip olması kendinizi biraz daha özel hissetmenizi sağlar :)

Giyinme Odası Logolu

Bunun farkında olan Uludağ Premium, bu özel şişe tasarımı ile 2010 yılında TSE tarafından Altın Ambalaj Ödülü, 2012 yılında ise Dünya  ambalaj Örgütü’nün düzenlediği Worldstar Awards Yarışması’nda prestijli bir tasarım ödülünün sahibi oldu.

Plakçı Logolu

Türkiye içecek sektörünün ilk “designer endorser” ürünü olan Uludağ Premium’un sloganı da tam tasarımına uygun ve iddialı; “Tarzını Yaşa”. Tarz sahibi tüketicilerin tercihi bu maden suyu, yemek sırasında içim rahatlığı sağlıyor. Hafif içimli maden sularında olduğu gibi 5-6 miligram/litre doğal karbondioksit gazı ihtiva ediyor. Benim de hem sunum, hem de içim rahatlığı olarak tercih ettiğim Uludağ Premium’u mutlaka denemenizi öneririm :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here