Ünlülerin 2012’deki En Dikkat Çekici Saç Değişiklikleri

2
481

Yeni yıla yeni bir saç modeli ya da saç rengi ile mi girmeyi düşünüyorsunuz? Ben de uzun zamandır değişiklik yapmadığım saçımı kestirmeyi ve boyatmayı düşünüyorum :) Saçımızda değişiklik yapmak bizim için hiç kolay bir karar değil biliyorum. Ama zaman zaman yapacağımız değişiklikler kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlar. Gelin bu yıl içerisinde ünlüler saçını nasıl değiştirmiş bir bakalım, belki biraz ilham ve cesaret alırız!

Anne Hathaway

Anne Hathaway, Les Misérables (Sefiller) filmindeki rolü için saçını kestirmişti. Bu saç modelini benimsemiş ve kendine yakıştırmış olsa da, saçını ilk kestirdiğinde göz yaşlarını tutamadığını itiraf etmiş :)

Rihanna

Rihanna’nın 2012 yılı içinde yaptığı saç değişikliği sayısını hatırlamak biraz zor olsa gerek :) Bence en çarpıcı değişiklik saçını kısacık kestirdiği modeldi.

Emma Stone

Bu yılın başlarında kızıl saçını sarıya boyatan Emma Stone’dan bahsetmeden geçmek olmaz. Bence Emma Stone’a her iki saç rengi yakışmış, siz ne düşünüyorsunuz?

Karlie Kloss

2012’nin şüphesiz adından en çok söz ettiren modellerinden biri olan Karlie Kloss Victoria’s Secret Şovunun hemen öncesinde kısa kestirdiği saçı ile de çok konuşulmuştu. Karlie Kloss’un yeni saç modeli benim çok hoşuma gitti doğrusu.

Leighton Meester

Leighton Meester rol aldığı Gossip Girl dizisinin finali ile birlikte canlandırdığı Blair Waldorf karakterini tamamen arkasında bırakmak için saçını çene hizasında kestirdi. Bu yeni saç modeli ile havalı bir okul kızı görünümünden sıyrılmış, daha yetişkin bir görünüme bürünmüş değil mi?

Miley Cyrus

Miley Cyrus da bu yıl saçını kısaltanlar arasında. Gerçi ben bu saç modelini beğenmedim o ayrı.

Siz ünlülerin yaptığı saç değişiklikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

görsel: bellasugar.com

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.