Vajinal Estetik Nedir, Neden Yapılır?

0
284

rahim-kanseri

Prof. Dr. Fuat Demirci vajinal estetik operasyonları ve nedenleri hakkında bilgi veriyor.

Vajinal estetik, kadının vajina bölgesinde birçok nedenden dolayı ortaya çıkan, şekil, duruş, işlev bozukluklarının cerrahi operasyonlar ile giderilmesi olarak tanımlanabilir. Daha çok doğum sayısı fazla olan kadınlarda, yaşı ilerlemiş kadınlarda ve çok nadir olarak genç kızlarda uygulanabilen girişimlerdir. Vajinal estetik operasyonunun amacı kadına tekrar öz güven kazandırmak, vajinal bölgede bulunan bozuklukları giderebilmek, cinsel yaşamın daha aktif olmasını sağlamak gibi nedenlerden dolayı uygulanabilmektedir.

Vajinal estetik sayesinde kadın gerçekten güven sahibi olmuş ve yaşamını daha sağlıklı ve konforlu bir şekilde geçirme imkanı sağlanmıştır. Vajinal bölgede oluşan bazı problemler akıntı, enfeksiyon ve pozisyon bozukluklarına neden olabileceği gibi kadının bu operasyonlar sayesinde yaşam kalitesi artacaktır.

Aşağıdaki yazımda vajinal estetik hakkında ayrıntılı bilgi vermeye çalıştım:

http://www.fuatdemirci.com.tr/vajinal-estetik-nedir/

Vajinal estetik operasyonlarının birkaç çeşidi vardır;

  • Sarkmış dudaklar için
  • Vajina darlığı
  • Vajina düzeltme

Vajinal estetik uygulamaların ardından cinsel yaşamın kalitesi artacak ve çiftlerin ilişkileri daha sağlıklı bir hal alacaktır. Günümüzde boşanma sebeplerinin çoğunun altında cinsel problemler yatmaktadır. Kadın vajinal anlamda problem yaşıyorsa erkeğin kadına karşı cinsel isteği azalabilmekte ve aralarına bu nedenle soğukluk girebilmektedir. Aynı zamanda vajinal sıkıntılar kadın için de birçok sıkıntıyı beraberinde getirecek ve her iki cins arasında aşılması güç engeller oluşacaktır. Oysaki vajinal estetik operasyonlarında uygulanacak basit teknikler sayesinde cinsel yaşamın kalitesi artacak, cinsel hayat daha aktif işleyecek ve çiftler daha mutlu ve huzurlu yaşam sürecektir.

Kaynak : http://www.fuatdemirci.com.tr/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here