Vanilya Club Eylül 2013 Kutusu

0
216

Vanilya Club Eylül 2013 Kutusu

Her ay olduğu gibi bu ay da yeni bir Vanilya Club kutusu, içinde incelenmeyi bekleyen ürünlerle birlikte kapımı çaldı :) Bakalım bu ay Vanilya Club kutusunda neler varmış?

Vanilya Club Eylül 2013 Kutusu

Boots Deeply Moisturising Lipcare (Yoğun Nemlendirici Dudak Kremi) “Dudakları pürüzsüzleştiriyor ve 24 saat boyunca suyu tutarak nemli kalmasını sağlıyor.” İlk değerlendirme için nemlendirmesinin iyi olduğunu söyleyebilirim.

Boots No 7 Lipstick Sheer Temptation Fascinate Ruj “Ünlü İngiliz markası Boots’dan kalıcı yapısıyla dudaklarda uzun süre etkileyici görünüm sağlayan bu rujun sürümündeki hissi çok seveceksiniz.” Adından da anlayacağınız gibi şeffaf görünüme sahip. Yapısı da daha çok lip balm gibi yumuşacık. Kolayca uygulanabiliyor. Rengi de aşağıdaki gibi.

Sally Hansen Sea and Be Seen Oje Muhteşem kuruma hızına sahip, tatlı bir renk.

Vanilya Club Eylül 2013 Kutusu

vanilya-club-eylul-2013

Son iki ürün ise Goldwell.

Goldwell Style Sign Roughman Mat Kremsi Macun “Tüm saç tiplerine uygun olan bu macun nemli ve kuru saça uygulanabilir. Saçınızda tutuş etkisi tüm gün sürer ve mat bir görünüm verir.”

Goldwell Style Sign Big Finish “Hacim kazandıran saç spreyi.”

Siz de Vanilya Club üyeliğinizi hemen başlatmak isterseniz tık tık :) Ayrıca Vanilya Club Mağazasında makyaj ürünleri, saç bakımı ürünleri ve vücut bakımı ürünleri yer alıyor, buradan da alışveriş yapabilirsiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here