Vanilya Club Kasım 2013 Kutusu

0
240

Bu ayki Vanilya Club kutusunu yazmakta geciktim, Vanilya Club kasım kutusunda geçen ayın aksine cilt bakım ürünleri bulunuyor. Hadi o zaman inceleyelim;

3

Osmo Wonder 10 Keratin Tabanlı Durulanmayan Saç Tedavisi “10 harika etkiyi bir arada sağlayan saç spreyi. Saçları daha yumuşak ve daha parlak hale getiriyor.” Fazla saç bakım ürünü kullanmıyorum, kullandıklarım arasında en çok durulanmayan saç spreyleri bulunur. Osmo Wonder hakkında da iyi yorumlar okuduğum için merakla deneyeceğim. OSMO saç bakım ürünleri Vanilya Club mağazasında yer alıyor.

Pura Natura Yüz Temizleme Jeli “Sıkılaştırıcı ve canlandırıcı etkiye sahip, gözenekleri sıkıştırma tedavilerine yardımcı olarak kullanılıyor.” Paraben, silikon gibi maddeler içermediği, %98,5 oranında doğal içeriğe sahip olduğu için mutlaka denemek istiyorum.

Gülsha Gül Suyu %99,9 doğal çiçek özü içeren gül suyu. Ben gül suyunu sabah ve akşam cildimi temizlemek için kullanıyorum.

2

Dairy Fun Duş Jeli Dairy Fun duş jelinin çikolata, çilek ve hindistan cevizi aromalı seçenekleri bulunuyor. Benim kutumdan hindistan cevizi aromalısı çıktı ve kokusuna bayıldım! Dairy Fun Vücut bakımı ürünleri de Vanilya Club mağazasında, göz atabilirsiniz!

Boots Botanic Vitamin Recovery Mask “Sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmanız için cildi besler ve canlandırır.”

Beemy Honey Yüz Temizleme Jeli “Yumuşatıcı etkili bal, koruyucu özellikli buğday proteinleri ve besleyici özellikli arı sütü içeriği ile cildinizde kuruluğa ve çatlamalara neden olmadan etkili bir temizleme sağlar.” Yine doğal içeriğe sahip bir ürün. Kokusu da çok hoş. Henüz denemedim.

Siz de Vanilya Club üyeliğinizi hemen başlatmak isterseniz tık tık :) Aynı zamanda kozmetik alışveriş sitesi olan Vanilya Club’a göz atmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here