Vanilya Club Nisan 2013 Kutusu

1
325

Vanilya Club Nisan 2013 Kutusu

Vanilya Club‘ın merakla beklediğim nisan kutusu bugün elime geçti. Sıcak sıcak sizinle de paylaşmak isterim :) Paketi açtığımda şaşırdım çünkü Vanilya Club kutusu alıştığımız renginde değil siyahtı bu sefer. Peki içinde neler vardı derseniz, başlayalım;

Vanilya Club Nisan 2013 Kutusu

La Cremere Bamboo & Lotus Özlü Peeling “Özel deniz tuzları ve bamboo & lotus çiçeği yağları içerir. Cildi ölü hücrelerden arındırır ve nemlendirir.” Düzenli peeling yapmanın öneminden her fırsatta bahsediyorum, kendim de buna dikkat ettiğim için bu ürünü merakla kullanacağım.

Lancaster Express Cleanser “Çabuk ve kolay bakım işlemi yapmak isteyen kadınlara 3’ü bir arada temizleyici.” Lancaster benim ürünlerinden memnun kaldığım bir marka. Fakat temizleyicisini kullanmamıştım. Henüz denemedim ama en kısa sürede deniyor olacağım.

Davines Natural Tech Nourishing Hair Building Pak “Yıpranmış ve kuru saçların tedavisinde kullanılır.” Benim saç tipim için uygun bir ürün değil, o nedenle kullanamayacağım. Eğer saçınız ile ilgili bir probleminiz varsa her probleme uygun Davines Saç Bakımı Ürünleri için Vanilya Mağazayı ziyaret edin derim. Ayrıca Saç Bakımı Ürünleri kategorisinde oldukça bol ürün var.

Ofra Eyeliner / Göz Kalemi “Gün boyu süren buğulu gözler görünümü elde etmeniz artık çok kolay.” Bana Ofra eyeliner serisinden siyah renk kalem çıktı, mor, mavi ve kahve rengi de bulunuyormuş. Siyah olması beni sevindirdi, diğer renklerle aram iyi değildir :) Daha önce denememiştim bu markayı. Hemen bir deneme yaparak gözlerime sürdüm, ucu oldukça yumuşak olmasına karşın çok kolay sürüldüğünü söyleyemem. İlerleyen günlerde kullandıkça yorumumu paylaşırım sizinle. Yine Ofra Makyaj Ürünleri için Vanilya Mağazaya göz atabilirsiniz.

Vanilya Club Nisan 2013 Kutusu

La Casa de Los Aromas Askılı Koku “Üyelerimize 2. kez hediye ettiğimiz bu ürün, yeni ambalajı ile çok daha yüksek bir koku sağlıyor.” Daha önceki kutulardan birinde lavanta kokulusu çıkmıştı. Fakat dolabıma astığımda etkili bir koku sağlamadı. Yeni ambalajı daha yüksek koku sağlıyormuş, denemek lazım.

vanilya-kutu-2013-nisan

Ve geldik Vanilya kutunun küçük ikramlarına :) Geçtiğimiz ayın kutusundan yine Doğadan’ın büyülü bohça poşet çayları çıkmıştı. Bu sefer beyaz çay çeşitlerinden iliştirmişler. Bir de 30 gr. yenilenen Special K Klasik bulunuyor kutuda.

Bunların haricinde yine parfüm numuneleri yer alıyordu Vanilya Club nisan kutusunda; Versace Eros ve BVLGARI Omnia Coral olmak üzere. BVLGARI Omnia Coral kokusu oldukça hafif ve çok hoş doğrusu. Ağır kokuları sevmediğim için parfüm konusunda oldukça seçiciyim.

Bir Vanilya Club kutusunun daha sonuna geldik :) Ben de isterim derseniz Vanilya Club’a kaydolmak için tık tık.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here