Vanilya Club Şubat 2013 Kutusu

0
252

Vanilya Club Şubat 2013 Kutusu

Vanilya Club şubat kutusu dün elime geçti. Bu ay 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla kutuya küçük bir kalp iliştirmişler ve ürünleri de bunun için özenle seçmişler :) Peki Vanilya Club‘ın yeni kutusunda neler varmış, gelin bakalım;

Vanilya Club Şubat 2013 Kutusu

Fresh Look Under Makeup Cream Makyaj üzerine pudra kullanmak yerine makyaj altına kullanılabilen bu krem, cildin makyajı daha uzun süre tutmasına yardımcı oluyor. Ayrıca kırışıklıkları dolduruyor.

Bu kremi merakla deneyeceğim, böyle bir ürüne ihtiyacım vardı.

Goldwell Style Sign Magic Finish 3 Saçınıza maksimum parlaklık ve renk ışıltısı sağlayan, saç şeklinizi güçlü ama esnek bir şekilde tutan saç spreyi.

Vanilya Club Şubat 2013 Kutusu

Betty Boop Lollipop Lip Gloss Görünüşü gibi kokusu da lolipop gibi :) Rengi ve parlaklığı ben buradayım diye bağırmıyor, hafif ve tatlı. Bunda fırçasının da payı var. Fırçasına tek seferde yoğun bir şekilde parlatıcı gelmiyor, bu nedenle ne kadar süreceğinizi kontrol edebiliyorsunuz.

Alessandro Glamorous Pink Tam sevgililer gününe uygun renkte bir oje. Daha sonra sizinle tırnaklarımda nasıl durduğunu ve yorumlarımı paylaşırım.

Kutuda bu ürünlerin haricinde bir de Givency Dahlia Noir ve Azzaro parfümlerinin tester boyu vardı. Her iki parfümü de önceden denemiştim zaten.

Ben bu ay da kutuyu sevdim. Dediğim gibi ojesiyle, dudak parlatıcısıyla tam bir sevgililer günü kutusu olmuş! Siz de Vanilya Club üyesi olmak isterseniz tık tık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here