Vanilya Club Temmuz 2013 Kutusu

0
196

Vanilya Club Temmuz 2013 Kutusu

Vanilya Club Temmuz ayı kutusu bu sabah elime ulaştı. Kutunun içeriğini bu ay daha iyi bulduğumdan sıcağıyla paylaşmak istedim sizinle :) O zaman hadi Vanilya Club Temmuz ayı kutusunu karıştıralım, neler varmış bir bakalım;

Vanilya Club Temmuz 2013 Kutusu

Bath & Body Works Peach Citrus Şeftalili Turunç Vücut Losyonu (59 ml) Zaten benim severek kullandığım, kokusunu şeftaliden çok kavunlu sakıza benzettiğim bir ürün. Kokusu oldukça kalıcı, özellikle şu günlerde pek kullanılası doğrusu :)

Aloha Sun Protection Güneş Kremi (50 ml) 30 faktör korumaya sahip güneş kremi. Üzerinde yazdığı gibi kolayca ve hızlı bir şekilde emiliyor.

Mavala Hydro Repairing Foot Care (Hidro Onarıcı Ayak Bakımı 5 ml.) Kuru ve yıpranmış ayaklar için yoğun nem sağlayan, sertleşmiş topuklar için geliştirilmiş zengin bir formül. (Tüm Mavala Ürünleri Vanilya Club online mağazasında.)

Vanilya Club Temmuz 2013 Kutusu

L’Occitane Cherry Blossom El Kremi (10 ml) Çok ferah bir kokusu var, nemlendirmesi de iyi derecede. (Daha fazla el bakımı ürünleri için Vanilya Club online mağazasına bakabilirsiniz.)

Aquolina Dolci Baci Lip Balm Stick Oldukça etkili, hafif bir çilek kokusu olan lip balm. Hemen denedim, yorumlayabilmek için. Son günlerde sıcak havaların etkisiyle çatlayan dudaklarıma iyi geldi. Sürdüğünüzde çok hafif bir pembelik veriyor. (Aquolina makyaj ürünleri için Vanilya Club online mağazasına bakabilirsiniz.)

Vanilya Club Temmuz 2013 Kutusu

Vanilya Club Temmuz 2013 Kutusu

Betty Boop Lip Pulp Bu dudak parlatıcısını pek beğendim, fotoğrafta gördüğünüz gibi nude tonlarda. Doğal tonlarda bir günlük yaz makyajı için uygun bence.

Kutuya genel olarak baktığımda Vanilya Club Temmuz kutusu beni oldukça memnun etti. Kutudaki ürünler tam mevsime uygun olarak seçilmiş. Siz de Vanilya Club üyeliğinizi hemen başlatmak isterseniz tık tık :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here